FK Čechie – Králův Dvůr 8 :1 (5:0)

29.8.2021

 

 

FK Čechie – Králův Dvůr    8 :1 (5:0)

Branky: Zajíček 3x,Marx 2x, Palice1x, Hájek 1x, Čech 1x

Sestava:                                 Tyller

                                 Fečo Petr Čech Hořejší

                          Zajíček Palice  Měchura Š Hájek

                                     Marx  Kvacskai

Střídali: Škuthan, Zajíček

V sobotu 28.8.2021 jsme sehráli další mistrovský zápas kr.přeboru starších žáků na našem stadionu a našim soupeřem byl Kr.Dvůr.Soupeř byl věkově mladší a nestačil na naše hráče rychlostně.Byla to hra na jednu branku a poločas jsme vyhráli 5:0 a to jsme ještě dost vyložených příležitostí neproměnili.

Do druhého poločasu trenér Palice provedl Změnu v sestavě.Do branky nastoupil místo Tyllera Škuthan.Pod vidinou náskoku z prvního poločasu začali naši hráči nesoustředěně a soupeř,který začal bojovat nás začal pěkně prohánět a podařilo se mu snížit na 6:1.Kluci potom zabrali bylo z toho jasné vítězství 8:1.

Branky našeho mužstva vstřelili: Zajíček 3x, Marx 2x, Hájek 1x, Čech 1x, Palice 1x,

Ve středu 1.9.2021 zajíždíme k dalšímu mistrovskému zápasu do Dobříše.Držte nám palce ať uděláme dobrý výsledek.

Autor: Jan Jirák   |   Sekce: Články   |   Tisk   |   Poslat článek známému


Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2021

FK Čechie Kralupy