FK Čechie – SK Slaný 12:0 (5:0)

17.6.2021

FK Čechie – SK Slaný     12:0 (5:0)

Branky: Zajíček 2x,Palice 2x,Marx 2x,Kvacskai 2x,Brož 1xCech 1x,Měchura 1x,Marsa 1x

Sestava:                                 Tyller

Zajíček Petr Čech Hořejší

Palice Marsa Brož Měchura

Marx Mašek

Střídali: Suk, Kvacskai, Horvát, Fečo, Saidl

Ve středu 16.6. od 18.00hod. jsme na domácím stadionu sehráli poslední přátelské utkání v sezóně proti SK Slaný(účastník kr.přeboru žáků ve středočeském kraji).Od začátku utkání jsme se do soupeře zakousli a nepustili jsme ho pořádně na naši polovinu.Ostřelovali jsme branku soupeře, ale brankář odolával.Až ve 13min.prolomil Marsa jeho neprůstřelnost a bylo to 1:0 pro nás.Potom ještě skórovali Zajíček,Brož,Čech,Marx poločas skončil poměrem 5:0 pro nás.

V druhém poločase soupeř odpadl a my jsme svoji převahu dokázali střelecky využít.Skórovali:Měchura 1x,Kvacskai 2x,Zajíček 1x,Marx 1x,Palice 2x.Pro nás byla velká škoda, zě nám koronavirus nedovolil dohrát soutěžte už nás čeká rozlučka s prapodivnou sezónou a připravit se na novou sezónu, která bude doufám už bezproblémová.