FK Čechie – SK Slavia Jesenice 15:1 (7:1)

FK Čechie – SK Slavia Jesenice     15:1 (7:1)

Branky: Zajíček 5x,Marx 4x,Měchura J.3x,Měchura Š.2x,Kvacskai 1x

Sestava:                                 Tyller

Fečo Petr Čech Hořejší

Zajíček Palice  Měchura J Měchura Š

Marx  Kvacskai

Střídali: Škuthan,Horvát, Korček, Špáda

V sobotu 4.9.2021 jsme sehráli další mistrovské utkání na své stadionu proti SK Slavia Jesenice.Začátek utkání byl jak z říše snů 2min. a vedli jsme 2:0,střelci byli Marx a Kvacskai.Kluci byli ukolébani tak snadným vedením že si mysleli že se soupeř porazí sám.Ve 3min.přišlo první vážné varování soupeř nastřelil tyč naší branky.V 6min. Zajíček zvýšil na 3:0, ale zmatky v naší obraně dovolili soupeři ve 12min. snížit na 3:1.Potom se naše hra uklidnila a na hřišti už bylo jsdno mužstvo Čechie Kralupy a skóre narůstalo až do poločasového stavu 7:1.Trefili se Zajíček 3x,Měchura Šimon.

Ve druhém poločase jsme pokračovali ve své hře a postupně narůstalo skóre.Ve 39min. Měchura Šimon 8:1, 41min. Měchura J. 9:1, 43min. Marx 10:1, 48min. Měchura J.11:1, 53min. Zajíček 12:1, 56min. Zajíček 13:1, 58min. Marx 14:1, 68min. Měchura J. 15:1.Odevzdaný soupeř byl rád, že rozhodčí zápas ukončil.

Doufám, že si kluci nechali nějaký střelecký prach na sobotu 11.9. 2021 kdy zajíždíme k dalšímu mistrovskému zápasu do Vestce.Držte nám palce atˇ přivezeme nějaké body