FK KRALUPY - FK ČECHIE KRALUPY    6:0(2:0)

Mynařík Havel Pokorný Al. Hořák

Jareš     Douša   Moravec   Chlapec

Kovář  Paprňák

Střídali: Sluka, Arandič , Stinka, Měchura, Jeřábek,

V neděli 22..4. jsme sehráli další mistrovské utkání, hrálo se na hřišti FK Kralupy a bylo to místní derby.Utkání se hrálo za pěkného počasí a sledovalo ho 450 diváků.Utkání se začalo hrát ve svižném tempu a byla to překvapivě Čechie, která měla víc gólových šancí, ale žádnou nedokázala zužitkovat.Postupem času mužstvo FK přebíralo iniciativu a útočné duo Zelenka, Mráz začalo zatápět naší obraně,která měla problémy s pokrytím hráčů.Ve 22min. se v našem vápně uvolnil Hemr a prudkou střelou otevřel skóre 1:0 pro domácí.Ve 29min.Lištván zvýšil na 2:0 pro domácí a hra Čechie se úplně rozpadla.Stínem prvního poločasu bylo zranění Mynaříka, který musel být převezen do nemocnice.Přejeme mu brzké uzdravení.Mynaříka nahradil Měchura a poločas se dohrál v poklidu.

Do druhého poločasu trenér Vydra poslal Sluku místo Douši.Mužstvo Čechie při příchodu na hřiště ještě přemýšleli nad pokyny trenéra a zapomněli, že už se hraje.Ve 47 a ve 48min. Lištván a Zelenka upravili stav utkání na 4:0 pro domácí  bylo po zápase.V mužstvu Čechie vznikl chaos a tak v pohodě hrající domácí zvyšovali náskok.V 66min.Mráz zvýšil na 5:0 a v 72min. Hemr svoji druhou brankou v utkání upravil na konečných 6:0 pro FK.Trenér Vydra dal možnost si zahrát všem hráčům, které měl na lavičce. V 50min. Paprňáka nahradil Stinka, v 67min. Chlapce nahradil Arandič, v 80min. Kováře nahradil Jeřábek.Musíme soupeři pogratulovat k předvedené hře k vítězství a doufejme, že jim to vydrží do konce sezóny a postoupí do okr. přeboru.