FK LOBKOVICE - FK ČECHIE KRALUPY 1:2(0:1)

7.9.2015

FK LOBKOVICE - FK ČECHIE KRALUPY   1:2(0:1)

 

Branky: Gospodinov 2x

                                                              Hropko

                                       Mynařík Vydřihost Hořák  Prejza

                                        Vlk    Sluka    Všolák     Chlapec                                                                  

                                                     Gospodinov  Kovář 

 

Střídali: Arandič, Měchura

 

V neděli 30.8 jsme sehráli druhý mistrovský zápas v Lobkovicích a i tenhle zápas se nám vydařil, vyhráli jsme 2:1.Zápas to ale nebyl jednoduchý.I když jsme byli po celé utkání lepším mužstvem objevili se tam i stinné stránky.Utkání začalo ve 14.00,hrálo se na pěkném trávníku ale za úmorného vedra.Naši kluci dali hned na začátku utkání najevo, že si přijeli pro vítězství a tři body.Naše obrana pracovala bezchybně a záloha kombinační hrou vytvářela šance útočníkům.Ve 3min. se k odražené střele dostal Všolák, ale jeho střelu stačila domácí obrana zlikvidovat.Ve 4min. se prosadil Kovář, ale pomezní rozhodčí viděl ofsajd a tak mu gól nebyl uznán.V 5min. Gospodinov uvolnil Kováře a ten ze samostatného úniku nedokázal překonat domácího brankáře.

19min. byla pro naše mužstvo nepříjemná.Po souboji Kováře s domácím hráčem skončil míč v autu.Když pro něj Kovář šel domácí hráč ho nakopl a tím spustil roznětku.V Kovářovi bouchly saze, začal domácímu hráči nadávat a lehce do něj strčil.Ten se chopil příležitosti, zařval a skácel se k zemi.A jak to u rozhodčích bývá(viděl jenom odvetu) a Kováře vyloučil.Kovář ještě cestou do sprch ocenil výkon rozhodčího a tak dohra bude na DK a zřejmě na delší dobu oslabí mužstvo.

Po tomto incidentu nám chviličku trvalo než jsme se vrátili ke své hře.Ve 20min. měli domácí jedinou příležitost za poločas a to jim k tomu ještě pomohl brankář Hropko.Neudržel lehký centr(asi ho míč pálil), ale svoji chybu stačil napravit.Ve 30min. jsme byli odměněni za svoji hru.

Hořák uvolnil Gospodinova a ten překonal brankáře domácích 0:1.Na hřišti ani nebylo znát že hrajeme v oslabení, vytvářeli jsme si šance po krásných kombinacích.Ve 32min. po akci Vydřihost-Vlk-Gospodinov stačili domácí odvrátit na roh.

Do druhého poločasu provedl trenér Hořínek změnu v sestavě, zraněného Prejzu nahradil Arandič.Mužstvo začalo tak jak skončilo v prvním poločase, kombinační hrou.V 50min. Sluka uvolnil Gospodinova, ale jeho gól nebyl uznán pro ofsajd.V 60min. jsme rodící se akci domácích zastavili na hranici pokutového kopu faulem, domácí ho zahráli velice špatně.V 65min. Sluka uvolnil Vlka a ten našel uplně volného Gospodinova 0:2.V 77min. zahrozili domácí, ale vše vyřešil Hropko.V 82min. Vlk(dvorní nahravač) našel Gospodinova ten ale tentokráte přestřelil branku.V 87min. se k velkému sólu nadechl Chlapec, jeho střelu ale brankář zlikvidoval.V 88min. po zmatcích v naší obraně snížili domácí na 1:2.Do konce utkání jsme domácím už nic nedovolili a vítězství jsme uhájili. Musím pochválit naše hráče za bojovnost a chuť vyhrát.V takovém horku a ještě v oslabení předvedli vynikající výkon.Výborný výkon předvedl Gospodinov(Čechistický Dino Koler).Přestože byl sám na hrotu útoku, srdnatě se pral o každý míč.Odměnou mu byli dva góly v utkání.

      

Autor: Jan Jirák   |   Sekce: Články   |   Tisk   |   Poslat článek známému


Diskuse

Zobrazit vše Zobrazit vybrané Vložit příspěvekMapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2021

FK Čechie Kralupy