HODNOCENÍ „A“ MUŽSTVA FK ČECHIE KRALUPY

5.7.2018

HODNOCENÍ „A“ MUŽSTVA FK ČECHIE KRALUPY

LETNÍ PŘÍPRAVA

V ,,A“ mužstvu FK Čechie Kralupy došlo ke změnám realizačního týmu i kádru mužstva.Do nové sezóny vstoupilo mužstvo Čechie pod vedením nového trenéra.Dlouholetý trenér Jiří Hořínek ukončil činnost v našem oddíle a tak vedení FK muselo shánět nového trenéra.Probíhalo jednání s p. Mikou, ale jednání bylo neúspěšné a tak byl vedením FK i hráči osloven p. Vydra, hráč ,,A“ mužstva, který je momentálně zraněný a čeká ho operace kolena.

Asistentem trenéra zůstává p. Běhounek a vedoucím mužstva je pí. Hubičková.

Do kádru mužstva jsme získali hráče: Doušu, Szajka, Jeřábka, Reichmana, v říjnu jsme udělali Prášila.Do přípravy se nezapojil Seifert.Kádr neopustil nikdo z hráčů.

Kádr hráčů pro sezónu 2017- 2018 tvoří hráči.

Brankáři:Hropko, Pospíšil

Obránci: Mynařík, Prejza, Měchura, Hořák, Arandič, Suchý, Pokorný Al.Prášil

Záložníci: Jareš, Sluka, Chlapec, Moravec, Havel, Douša, Reichman, Jeřábek

Útočníci: Kovář. Gospodinov, Szajko, Pokorný R.

Letní příprava pro sezónu 2017- 2018 začala 18.7. a trénovalo se 2x v týdnu(úterý, čtvrtek) na Čechii.Během přípravy jsme sehráli tři zápasy. V prvním zápase jsme porazili Roma Neratovice  8:3, ve druhém zápase jsme  prohráli s Viktorii Všestudy 0:6. V tomto zápase jsme neproměňovali šance soupeř ano.Ve třetím zápase jsme podlehli FK Zeleneč 10:0.Soupeř hraje pražskou I.B. třídu a byl nad naše síly.Naše přání do nové sezóny, hrát pohledný fotbal, bavit diváky a hrát na špici tabulky.

Do mistrovské soutěže jsme vstoupili vítězstvím nad Mlékojedama 4:0.Bohužel v tomto utkání se nám dlouhodobě zranili Měchura(poraněný meniskus – operace),Moravec( proražená lebka), Suchý obnovené zranění třísel.Pro různé problémy, buď rodinné nebo zdravotní jsme měli potíže sestavit mužstvo a to se projevovalo na výsledcích.Prohry s Jeviněvsí 1:5, s FK Kralupy 1:7, s Liběchovem 1:7, s Nelahozevsí 0:5, tři celkem nešťastné porážky ve Vehlovicích 1:4 po hrubých chybách v obraně, s Řepínem a EMĚ Mělník jsme sahali po bodu jenomže v obou případech jsme obdrželi branku 2min. před koncem utkání.Dokázali jsme porazit Veltrusy 3:2, Dřínov 3:0, Kly 3:2.Poslední mistrovský zápas v Dolanech jsme prohráli 3:2.Skončili jsme celkově na 12.místě.

ZIMNÍ PŘÍPRAVA

Kádr tvořili:

Brankáři : Hropko, Pospíšil

Obránci :  Mynařík, Prejza, Měchura, Hořák, Arandič, Prášil

Záložníci : Jareš, Sluka, Chlapec, Moravec, Havel, Douša

Útočníci :  Kovář, Gospodinov, Pokorný Al, Pokorný R, Paprňák, Stinka

ZIMNÍ PŘÍPRAVA

byla zahájena 9.1.2018. Trénovalo se 2x v týdnu. 1x v tělocvičně a 1x venku na ÚT. Do zimní přípravy se zapojil Stinka a střelec Paprňák.Svoji činnost u mužstva ukončil asistent trenéra p. Běhounek( osobní důvody)Během zimní přípravy jsme odehráli jen jeden přátelský zápas, prohráli jsme se Zvoleněvsí 5:4. A OPĚT JSME SE POTÝKALI S NECHUTÍ trénovat a hrát přátelská utkání. Odehráli jsme 3 pohárová utkání.1x jsme vyhráli, 1x vyhráli a 1x prohráli, ve skupině jsme skončili na druhém nepostupovém místě.Mistrovskou soutěž jsme začali velice dobře.Vítězství v Mlékojedech doma s Dřínovem a v Jeviněvsi nás posunulo mimo sestupové pásmo.Další zápas jsme doma remizovali 2:2 s jedním z favoritů s Čečelicema(na penalty jsme prohráli).Další zápas jsme hráli derby s FK Kralupy a zápas jsme nezvládli,porážka 6:0,která zanechala na našem mužstvu následky nedokázali se s tím vyrovnat a navíc se v utkání zranila dlouhodobě opora zadních řad Mynařík.V dalším zápase jsme hostili Liběchov a čekalo se vítězství, bohužel se klukům vůbec nedařilo a měli problémy s proměňováním vyložených šancí.Utkání skončilo nerozhodně a na penalty jsme vyhráli. Po velmi špatném výkonu jsme utrpěli vysokou porážku ve Veltrusích.Doma jsme porazili PTZ Nelahozeves a potom začala serie prážek, v Řepíně, doma s Vehlovicema, a s EMĚ Mělník a dostali jsme se opět do pásma sestupu.Nečekaným vítězstvím v Klích jsme se dostali na 11.nesestupové místo.V posledním kole jsme hostili Sokol Dolany a protože Veltrusy prohráli s Čečelicemi tak jsme byli zachráněni a tak se hrál uvolněný fotbal, který nám vyšel a vítězstvím 7:3 jsme ukončili nepovedenou sezónu.Celou sezónu táhnul jediný střelec (Kovář) ostatním střelcům se vůbec nedařilo a bylo to znát.V jarní sezóně jsme získali 21bodů a to nás posunulo na 11místo v tabulce.Největší problém mužstva v této sezóně byla dlouhodobá zranění(Měchura-operace menisku, Moravec-prasklá lebka,Vydra-operace menisku, Prejza-operace menisku).Takže i do podzimní sezóny bude mužstvo oslabeno.

V soutěži jsme vstřelili 51 branek tj. průměr 1,96 branky na zápas

Obdrželi jsme               74 branky tj. průměr 2,84   branky na zápas

Nejlepší střelci:Kovář 26 branek, Douša 9 branek, Gospodinov 5 branek, Paprňák 5 branek, Moravec 5 branek

Nejlepší hráči sezóny : Pospíšil, Mynařík, Moravec, Sluka

ZÁVĚR:

Naším cílem bylo hrát pohledný fotbal a umístit se v horní části tabulky.Bohužel se nám cíl nepovedlo splnit.Fotbal jsme hráli místama velice špatně a výsledkv byly jak na houpačce. Jednou dobře jindy špatně.S umístěním v tabulce taky nemůžeme být spokojeni.Skončili jsme až na 11.místě co se dá pokládat za neúspěch.Předpokládali jsme lepší umístění, tak do pátého místa.V silách mužstva to bylo, ale musela by se nám vyhýbat zranění a samotní hráči by k tomu museli přispět.Museli by se zříct soukromých akcí (oslavy babiččiných narozenin) a podobně.Do nové sezóny si přeji aby se pořádně trénovalo aby se chodilo na zápasy a v tabulce jsme byli hodně vysoko.

Ještě bych chtěl poděkovat MÚ za pomoc bez které by jsme měli velký problém s fotbalem i areálem na Čechii.Poděkování patří taky všem, kteří se o fotbal na Čechii starají.

Vypracoval : Bohumil Běhounek

Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2018