Hodnocení st.přípravky ročník 2008 sezóna podzim – jaro 2019

26.6.2019

Hodnocení  st.přípravky ročník 2008 sezóna podzim – jaro 2019

Podzimní část začala bez jakékoliv přípravy a kluci to zvládli velice dobře.V mistrovské soutěži jsme 6x vyhráli, 4x prohráli při skóre 92:80 jsme se umístili na 4.místě a byli jsme zařazeni pro jarní sezónu do druhé silné skupiny.Po mistrovské soutěži jsme odehráli turnaj v Dolních Beřkovicíc, tento turnaj jsme odehráli v nekompletní sestavě a soupeře jsme nedokázali přestřílet a skončili jsme na 4.místě při skóre 2:9.Druhý turnaj se hrál v Kralupech ve sportovní hale, odehráli jsme 6 zápasů skóre  bylo 11:7 a skončili jsme na 3.místě(měli jsme horší vzájemné zápasy s Postřižínem).

V podzimní sezóně jsme 9x vyhráli, 1x remizovali, 9x prohráli, skóre bylo 105:98.

Střelci: Umlauf 29x, Háva 24x, Korček 23x

Příprava na jarní sezónu probíhala v tenisové hale na Cukrovaru, trénovalo se 2x v týdnu a hráli se přátelské zápasy a turnaje.Odehráli jsme 8 přátelských zápasů, 4x jsme vyhráli, 4x jsme prohráli.Ve sportovní hale jsme odehráli turnaj za účasti FK Kralupy, AFK Vojkovice, AFC Veltrusy, FK Čechie, odehráli jsme 6zápsů, 4x jsme prohráli, 1x jsme vyhráli a 1x jsme remizovali. Celkově jsme skončili na čtvrtém místě při skóre 4:9.Tento turnaj byl pro nás jako noc a den.První kolo bylo špatné, ani jednou jsme nebodovali, ve druhém kole jsme se zlepšili, remizovali jsme s Veltrusama a vyhráli jsme s FK Kralupy z čeho měli kluci velkou radost, s Vojkovicemi jsme prohráli přesto, že jsme byli lepší, ale nedokázali jsme proměňovat šance za co nás soupeř ke konci utkání potrestal.

Další turnaj jsme sehráli v Tenisové hale za účasti FK Čechie, AFC Veltrusy,Vltavan Chvatěruby, výsledky: Čechie – Veltrusy  3:1//1:0

Čechie – Chvatěruby 5:0//0:0, skóre 9:1 1.místo

Další turnaj se hrál na Čechii, byl to turnaj ke stému založení klubu FK Čechie pod záštitou místostarosty p.Lesáka.zůčastnila se družstva:Chvatěruby, Vojkovice, Libčice,FK Čechie Kralupy

Výsledky: Čechie – Chvatěruby 4:2//7:3, Čechie – Vojkovice 1:5//2:1,Čechie – Libčice 2:1//4:4                skóre 20:16, bylo z toho krásné druhé místo.

Mistrovské zápasy.

V mistrovské soutěži jsme odehráli 8 zápasů, 3x jsme vyhráli a 5x jsme prohráli, skóre 45:53.Ve skupině jsme skončili na čtvrtém místě, celkově na 10.místě v okrese což si myslím, že je krásný výsledek, na klukách bylo vidět zlepšení, ale pořád je na něčem pracovat.Útočná fáze byla dobrá ze 49zápasů jsme dali 223 góly, horší to bylo s obranou, ve 49zpasech jsme obdrželi 211gólů, to si myslím ,že je hodně.Nejlepší střelci byli: Háva 65 branek,  Korček 59 branek ,Umlauf 58 branek                                                             Kluky, ale musím pochválit, některé zápasy odehráli perfektně, některé zápasy byli pro ně složité protože hráli proti starším vyspělejším hráčům.

Poslední turnaj jsme sehráli 15.6. v Postřižíně.

Výsledky: Čechie – Chvatěruby 5:1 // 5:1

Branky: Korček 4x, Háva 2x, Štemberk 2x, Umlauf 1x,Dvirnyk 1x

Čechie – Hořín 4:0 // 6:0

Branky : Korček 4x, Umlauf 3x, Háva 2x, Drahovzal

Čechie – Vojkovice  1:2 // 3:2

Branky : Háva 3x, Korček

Čechie – Postřižín 1:2 // 0:5

Střelci : Korček 9x, Háva 7x, Umlauf 5x, Štemberk 2x, Dvirnyk 1x, Drahovzal 1x

Skóre 25:13, poslední zápas s Postřižínem nám nevyšel a protože jsme měli horší skóre než Vojkovice tak jsme skončili na 3.místě

Od podzimní sezóny kluci přejdou do kategorie ml.žáků a zase to bude pro ně složité, a tak bych apeloval na rodiče a jejich příbuzné aby měli s klukama trpělivost a některé chyby jim odpouštěli a nekomentovali jejich výkon, spíš by jim pomohlo kdyby jste je podporovali. Dejte jim čas a výsledky se dostaví.Nakonec bych chtěl poděkovat rodičům za jejich podporu, zajišťování odvozu hráčů na zápasy i za to že se zlepšila komunikace mezi námi.

Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2019