LETNÍ PŘÍPRAVA - st.žáci

1.9.2020

LETNÍ PŘÍPRAVA

Podzimní přípravu na ročník 2020-2021 jsme zahájili 20.7.2020 a naším úkolem bylo vytvořit nové družstvo st.žáků a připravit ho na nový soutěžní ročník.V mužstvu nastaly velké změny protože hodně hráčů končilo ve své věkové kategorii a přecházelo do dorostu.

Trénovali jsme 3x v týdnu a měli jsme naplánované 4přátelské zápasy a týdenní soustředění.

Soustředění hráčů proběhlo od 10.8.2020 do 14.8.2020 na našem stadionu v Kralupech n.Vlt.,   které perfektně připravil hlavní trenér p. Palice.Trénovalo se 2x až 3x denně a na oběd jsme chodili k „Živcovi“kde o nás bylo perfektně postaráno díky předsedovi klubu FK Čechie panu Kostelníčkovi.Během soustředění jsme odehráli dva zápasy, SK Slaný jsme podlehli 1:9(1:6).Branku vstřelil Měchura, ve druhém zápase jsme porazili Libiš na jejich hřišti 17:0(7:0) branky vstřelili:Kvacskai 4x, Měchura 3x, Saidl 3x, Marsa 2x, Palice 2x, Brož, Čech. V tomto zápase jsme dominovali a soupeře jsme rozstříleli.Další přípravný zápas jsme odehráli 19.8.na hřišti městského rivala FK Kralupy a po dobrém výkonu jsme vyhráli 9:0(3:0).Branky vstřelili: Měchura 4x, Palice 2x, Marsa 1x,Mašek 1x, Saidl 1x. 23.8.jsme odehráli poslední přípravný zápas v Hovorčovicích. Byla to poslední příprava před  mistrovským zápasem s FK Kralupy.Generálka nam, ale nevyšla, udělali jsme moc chyb a soupeř byl důrazný a naše chyby trestal.Prohráli jsme 7:1(4:0) branku vstřelil Marsa.S velkým očekáváním jsme vyhlíželi 1. mistrovský zápas..