LIAZ VEHLOVICE - FK ČECHIE KRALUPY 2:2 (1:2) p.k. 4:2

Měchura Vydřihost  Prejza   Mynařík
                                        Vlk     Sluka    Všolák     Hubička T
                                                   Gospodinov   Pokorný

Střídali: Dvořák, Hubička D

Další mistrovský zápas jsme sehráli ve Vehlovicích.Utkání jsme nezačali vůbec špatně, kombinační hrou jsme domácí nepustili do žádného tlaku a vytvářeli jsme si šance.Už v 6min. jsme šli do vedení.Sluka narážečkou uvolnil Vlka,ten vystřelil,brankář jeho střelu vyrazil a pro Tomáše Hubičku nebyl problém vstřelit gól 0:1.V 11min. jsme měli po radosti.Domácí hráč z dálky vyslal přízemní střelu na kterou brankář Hropko pozdě zareagoval a bylo to 1:1.Ve 22min. měli domácí velké štěstí.Sluka zahrával tr.kop a míč už směřoval do prázdné branky, ale na poslední chvíli domácí hráč stačil vyhlavičkovat.Ve 30min. měli domácí velkou šanci, ale brankář Hropko včas vyběhl a šanci zlikvidoval.V 31min. Sluka uvolnil Vlka, jeho střelu brankář ještě stačil vyrazit, ale na dorážku Gospodinova už byl krátký 1:2.Ve 45min. mohli domácí vyrovnat, ale míč skončil na břevně naší branky.
Do druhého poločasu provedl trenér Hořínek změnu v sestavě, Měchuru nahradil Dvořák.I v druhém poločase,jsme začali dobře.V 51min. Vlk uvolnil Pokorného, ale jeho střelu stačil obránce zablokovat.Od 60min. byli domácí lepším týmem.Zrychlili pohyb, vytvářeli si šance a šli za vyrovnáním.V 62min. , po naší chybě nastřelili břevno, v 75min. nastřelili tyč.V 78 min. se konečně dočkali.Rozehraný tr.kop  nešťastně tečoval míč do naší branky Mynařík.V 80min. trenér Hořínek opět střídal.Odstoupil Vydřihost a nastoupil David Hubička.Domácí stupňovali tlak a chtěli strhnout vítězství na svoji stranu a šance na to měli.V 83min. Hropko zlikvidoval sólo domácího hráče a v 86min. nedokázal domácí hráč ve skluzu trefit naši prázdnou branku. Utkání skončilo nerozhodně a tak přišel na řadu penaltový rozstřel, který jsme jsme prohráli 4:2.