Sestava:                                 Tyller

Měchura Š Petr Čech Hořejší

Zajíček Palice  Měchura J Hájek

Marx  Kvacskai

Střídali: Škuthan, Fečo, Kozák,

Ve středu 1.9.2021 jsme sehráli vložené mistrovské utkání v Dobříši.V prvním poločase byla hra vyrovnaná byli jsme to my kdo vstřelil úvodní branku utkání.Už v 1min. se k  sólu  nadechl Zajíček a prostřelil domácího brankáře vedli jsme 1:0.Domácí hráče to na chvíli zaskočilo, ale potom zvýšili tlak na naši branku.Ve 13min. brankář Tyller předvedl dva vynikající zákroky a udržel čisté konto.V 19min. se krásně uvolnil Měchura a svoje sólo zakončil gólem vedli jsme 2:0.Ve 21min. nešikovně podrazil domácího hráče ve vápně Fečo a byla z toho penalta, kterou domácí s jistotou proměnili 1:2.Hra se přelévala od jedné branky k druhé, ale šancí se moc neurodilo.Největší šanci na změnu skóre měl náš Petr Hájek, který nedokázal trefit odkrytou branku domácích.Tak skončil první poločas.

Ve druhém poločase domácí zvýšili usilí a šli za vyrovnáním.Jejich snaha skončila budˇ na špatné koncovce nebo na naší obraně v čele s brankřem Tyllerem nebo stoperem Čechem.Kluci bojovali a snažili se i o rychlé brejky.Jednou šel sám na brankáře Měchura a jednou Marx.Pokaždé je domácí brankář vychytal.Tlak domácích jsme vydrželi až do 65min. kdy domácí hráč křížnou střelou překonal našeho brankáře Tyllera.Domácí ve snaze získat 3body vrhly všechny síly do útoku a toho v 68min. využil Zajíček.Probojoval se před vápno domácích a jeho střelu domácí brankář vyrazil na břevno na odražený míč Zajíček rychle zareagoval a rozvlnil sítˇ a vedli jsme 3:2.Konec utkání kluci zvládli a vezeme si cenné body.