MFK Dobříš - FK ČECHIE KRALUPY st.žáci

14.9.2020

MFK Dobříš  - FK ČECHIE KRALUPY                    1:6 (1:4)

Branky:  Marsa 2x, Měchura 1x, Marx 1x, Palice 1x, Zajíček 1x,

Sestava:                                   Tylle

Zajíček    Čech    Mašek   Suk

Palice  Marsa  Brož   Měchura

Kvacskai   Marx

Střídali: Fečo, Hořejší, Drahovzal, Škuthan

Další mistrovský zápas jsme sehráli v neděli 13.9. proti MFK Dobříš na jeho hřišti.Začátek utkání byl vyrovnaný a obě mužstva hrála otevřený útočný fotbal a čekalo se kdo první udělá chybu.Bohužel jsme to byli my, ve 4.min. jsme zapoměli pohlídat domácího útočníka a ten dostal domácí do vedení.Kluci se po obdrženém gólu nesložili a mohutně povzbuzování našimi diváky(rodiče) se pustili do soupeře ve snaze vyrovnat.Domácí hráče jsme začali napadat hodně vysoko před jejich brankou a v 11.min. jsme je donutili k chybě a Marx vyrovnal na 1:1.Po vyrovnávací brance jsme se uklidnili, začali jsme hrát kombinační fotbal a vytvářeli jsme si šance.Ve 22min. pěknou akci zakončil Měchura 2:1 a otočil vývoj zápasu.Tlačili jsme se neustále před branku soupeře, který se nedokázal dostat na naši polovinu a ve 29min. Zajíček po sólu přes polovinu hřiště překonal brankáře domácích a zvyšoval na 3:1.Ve 31min. Marsa zvyšoval na 4:1 a ukončil stav poločasu.

Ve druhém poločese jsme pokračovali ve své hře a přidali jsme i branky.Ve 37min. Palice zvyšoval na 5:1.V 50min. trenér Palice stáhnul z branky Tyllera a toho nahradil Škuthan a předvedl se parádně.Nejdříve vytáhl střelu domácího útočníka ze šibenice na roh a posléze zlikvidoval samostatný nájezd domácího útočníka.Ve 41min. Marsa uzavřel stav utkání na 6:1.Protože bylo velké vedro tak trenér Palice prostřídal všechny hráče co měl k dispozici.Kluci si ve velkém vedru sáhli na dno fyzických sil a odměnou jim bylo nejen vítězství v tomto zápase, ale i mohutný potlesk našich věrných diváků.Za kluky DĚKUJEME.