Povltavská Akademie-FK Čechie Kralupy 5:0 (4:0)

Povltavská Akademie-FK Čechie Kralupy    5:0 (4:0)

Sestava:                                 Tyller

Petr

Kozák  Palice   Zajíček T.  Hájek

Marx

Střídali:  Škuthan, Fečo,

V sobotu 9.10. 2021 jsme odehráli  mistrovské utkání s Povltavskou Akademii na jejich hřišti.Na utkání jsme dorazili v oslabené sestavě(nemocný Kvacskai,Měchura byl odvezen do nemocnice na vyšetření ledvin,Seidl) a na naši hře to bylo znát.Soupeř byl vynikající, ale my jsme jim to naší bojácnou hrou usnadnili.Můžeme být rádi, že měli domácí problémy s koncovkou takže poločas 4:0 byl milosrdný.

Do druhého poločasu trenér Palice vyměnil brankáře.Do branky šel Škuthan a Tyller nastoupil do pole.Druhý poločas byl obdobný jako první.Domácí se do nás zakousli a hrálo se jen na naši polovině a domácí nás nepustili do žádného brejku.Ve 40min.zvyšovali domácí na 5:0 a to bylo z jejich strany všechno.Nedokázali se už střelecky prosadit.My jsme měli obrovskou příležitost snížit Zajíčkem, který dokázal projít do soupeřova vápna, udělat kličku brankařovi  ale jeho slabou střelu stačil domácí hráč vykopnout z branky.Z našeho mužstva si zaslouží velkou pochvalu oba brankáři, stopeři Zajíček a Čech.Tato porážka byla zasloužená, soupeř byl nad naše síly.