PTZ NELAHOZEVES - FK ČECHIE KRALUPY 3:3(1:2) p.k 3:2

Vlk      Sluka     Všolák        Havel

Gospodinov  Kovář

Střídali: Arandič

V sobotu 23.4. jsme hráli další mistrovský zápas s PTZ Nelahozeves na jejich hřišti a začátek utkání byl jak na houpačce.V 5min. po akci Vlk – Gospodinov šel sám Kovář na branku domácích, ale zastavil ho praporek pomezního,ofsajd.V 8min. domácí zahrávali trestný kop, umístěnou střelu k tyči Hropko stačil vyrazit, ale na dorážku už nestačil 1:0 pro domácí.Po tomto góle jsme si kombinací vynutili tlak a přicházeli i šance.V 11min. Kovář uvolnil Gospodinova, který kličkou obešel brankáře, ale nedokázal míč dostat do odkryté branky. Ve 20min. domácí brankář špatně rozehrál, míč se dostal ke Kovářovi a ten lobem překonal brankáře 1:1.Ve 23min. se do ojedinělé šance dostali domácí, ale Hropko zachránil.Ve 25min. Gospodinov uvolnil Kováře a ten prostřelil domácího brankáře 1:2.Ve 33min. jsme měli obrovskou příležitost zvýšit skóre.Kluci předvedli krásnou akci po ose Havel – Kovář, který našel úplně volného Vlka ale jeho střela z první skončila jen na tyči odkryté branky.Ve 43min. Vlk centroval do vápna ale Gospodinov hlavou na míč nedosáhl.Tak skončil první poločas ve kterém jsme byli jasně lepším týmem.

Ve druhém poločase se hra už vyrovnala, přesto jsme měli šanci na navýšení náskoku.Ve 47min. bomba Pokorného z dobrých 30m, šla těsně vedle domácí branky.V 55min. domácí zahrávali tr.kop a vyrovnali na 2:2(zase ta nešťastná standartka).Po obdrženém gólu nám chvíli trvalo než jsme se uklidnili a začali hrát tu naši kombinační hru.V 72min. Kovář uvolnil Gospodinova a ten se prosadil 2:3 a gól oslavil kotoulem.V 73min. trenér Hořínek střídal, Gospodinova nahradil Arandič.V 77min. se mohl prosadit Pokorný, ale jeho dělovku brankář domácích se štěstím vyrazil na roh a z kterého jsme nic nevytěžili, a jak to ve fotbale bývá nedáš dostaneš.V 81min. nařídil rozhodčí velmi přísně pokutový kop za nastřelenou ruku.První střelu Hropko vyrazil ale míč se vrátil ke střelci, který si pomohl při zpracování rukou(rozhodčí nic neviděl) a na podruhé Hropka překonal 3:3.Utkání se dohrálo už bez šancí a přišli na řadu pokutové kopy a opět jsme dokázali ,že to není naše parketa a prohráli jsme 3:2.Přesto se nemusíme za odvedený výkon stydět.Předvedli jsme hezký fotbal jenom nám scházelo lepší zakončování vytvořených šancí.V dnešním utkání předvedl vynikající výkon Kovář,byl u všeho podstatného,dřel a prosazoval se i střelecky.Takový výkon by jsme Františku od tebe očekávali každý zápas.

Penalty za nás proměnili: Vlk, Havel, neproměnili:Všolák, Mynařík, Pokorný,