PTZ NELAHOZEVES - FK ČECHIE KRALUPY 5:0 (3:0)

15.10.2017

 PTZ NELAHOZEVES - FK ČECHIE KRALUPY  5:0 (3:0)

                  

Branky:

 

Sestava:

                                           Hropko

                         Havel Pokorný Al. Prejza Arandič

                         Jareš  Moravec   Douša  Pokorný R

                                      Kovář  Reichman

 

Střídali:  Sluka, Pospíšil, Jeřábek

 

V sobotu 14.10. jsme odehráli další mistrovské utkání s PTZ Nelahozeves.Začátek utkání byl oboustranně opatrný.Domácí hráli ze zajištěné obrany s rychlým přechodem do útoku, ale žádnou velkou šanci si nevypracovali.Kopali jen rohové kopy s kterými si naše obrana poradila.Do pořádné šance jsme se dostali až ve 15min. kdy střela Doušy z hranice velkého vápna šla těsně vedle.Ve 16min.se ke střele dostal Jareš, ale střílel do brankáře.V 18min. domácí zahrávali rohový kop a Hropko zachraňoval na poslední chvíli.Ve 20min. přišla naše první chyba a domácí trestali 1:0.Po obdržené brance jsme si nedokázali pořádně přihrát a domácí nás zatlačili před naši branku.Dlouho jsme odolávali až ve 30min. přišla opět chyba a bylo to 2:0.Ve 37min. domácí opět trestali naši chybu a bylo to 3:0.

Do druhého poločasu trenér Vydra vystřídal Doušu nahradil ho Sluka, Pokorného R. nahradil Pospíšil.Rozjetí domácí nebyli k zastavení a lehce se dostávali do šancí.Ve 46min. skvěle zakročil Hropko.V 50min. šli dva domácí hráči na našeho jednoho obránce,( pomezní pustil evidentní ofsajd), ale střelu domácího hráče do prázdné branky vyrazil Arandič.Naše hra byla zoufalá, nic jsme nevymysleli, lehce jsme ztráceli míče a naše přetížená obrana kupila chybu za chybou.V 64min. šel domácí hráč sám na brankáře Hropka, ten jeho sólo odvrátil na roh. V 68min. opět přišla chyba naší obrany a domácí zvýšili na 4:0. V 89min. po rychlém brejku  

.vyslyšeli domácí hráči volání fanoušků a dali nám potupného bůra 5:0. V tomto utkání byli domácí lepším týmem a zaslouženě vyhráli, nám se vůbec nic nedařilo. 

Autor: Jan Jirák   |   Sekce: Články   |   Tisk   |   Poslat článek známému


Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2018

FK Čechie Kralupy