SK Hostouň - FK Čechie Kralupy 5:0 (2:0)

26.10.2021

SK Hostouň - FK Čechie Kralupy   5:0 (2:0)

Branky:

Sestava:                                 Škuthan

Hanáček Tyller Čech Kvacskai Špáda

Zajíček    Palice  Zajíček T. Hájek

Marx

Střídali:Kozák,Hořejší, David, Fečo

V sobotu 23.10. 2021 jsme odehráli mistrovské utkání s Hostouni, hrálo se na stadionu v Lidicích.Bohužel jsme opět na soupeře nestačili.Byli jsme zakřiknutí a v soubojích jsme byli vždy druzí.Domácí nám dali lekci v jednoduchosti a pomalu celý zápas jsme byli pod tlakem.Domácí už ve 4min. otevřeli skóre zápasu po naší chybě v obraně.V 8min. domácí nastřelili břevno.Velkou šanci jsme měli i my.V 9min. prošel Zajíček do vápna domácích, ale nedokázal prostřelit brankáře domácích.Ve 20min. domácí zvýšili na 2:0, ve32min. Zajíčkova střela šla těsně vedle.

Druhý poločas jsme začali velice nešťastně, po faulu na domácího hráče v našem pokutovém území se kopal pokutový kop proti nám, domácí ho s přehledem proměnili s bylo to 3:0.Ve 39min. Zajíček z trestného kopu zatřásl břevnem domácí branky.To ale bylo z naší strany všechno.Domácí pak ještě v 64min. zvýšili na 4:0 a v 69min. zvýšili na 5:0.Z naší strany to byl velice slabý výkon.Doufejme že se kluci pro další zápasy dají dohromady.