SK LIBĚCHOV - FK ČECHIE KRALUPY 7:1 (4:1)

2.10.2017

SK LIBĚCHOV - FK ČECHIE KRALUPY  7:1 (4:1)

Branky:Kovář

Sestava:

Pospíšil

Mynařík Hořák  Prejza  Pokorný Al.

Havel    Sluka     Douša Pokorný R.

Kovář  Vydra

Střídali: Jeřábek

Neděli 1.10. jsme odehráli mistrovské utkání v Liběchově. Proti čtvrtečnímu utkání jsme odjeli ještě více oslabeni, k utkání neodjeli Gospodinov, Szajko(zraněni), Arandič.Do zápasu tak musel nastoupit Vydra, který laboruje se zraněním kolena.Domácí se do nás pustili hned od začátku  a začali ostřelovat naši branku. Ve 2min. brankář Pospíšil na dvakrát zlikvidoval střelu domácího hráče, v 8min. Pospíšil opět likvidoval nepříjemnou střelu domácího hráče.v 10min. byl domácí hráč už úspěšnější a bylo to 1:0 pro domácí.My jsme občas ohrozili branku domácích, v 19min. Kovář střílel vedle, ale ve 20min. po vysunutí od Hořáka překonal Kovář domácího brankáře 1:1.To bylo ale z naší strany v prvním poločase všechno.Domácí byli aktivnější a centry do našeho vápna byly velice nebezpečné.Ve 30min. Prejza stačil ještě odvrátit, ale ve 35min.další centr prošel  na úplně volného domácího hráče a bylo to 2:1.Po tomto góle se naše obrana rozsypala a domácí ve 37min. a 39min.zvýšili na 4:1 a bylo po zápase.

Druhý poločas jsme začali opět špatně, ve 49min. domácí zvýšili na 5:1.Naše hra to byl chaos a domácí si s námi dělali co chtěli.Důkazem naší laxnosti byla 58min.Domácí hráč vystřelil z velké dálky na naší branku, brankář Pospíšil tak dlouho kontroloval míč až skončil za jeho zády 6:1.V 80min. domácí zvyšovali na 7:1.V 85min. Mynařík nasadil k daleko nosné střele a domácí brankář s velkou námahou míč vyrazil.Zase jsme odehráli velice špatný zápas.Celé mužstvo špatně bránilo a tak domácí měli hodně prostoru

Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2017