SK LIBĚCHOV - FK ČECHIE KRALUPY 7:2(4:1)

29.10.2015

SK LIBĚCHOV - FK ČECHIE KRALUPY  7:2(4:1)

Branky: Kovář, Jareš

Hropko

Hořák Vydřihost Prejza  Měchura

Vlk     Sluka    Všolák      Pospíšil

Moravec  Kovář

Střídali: Hubička T, Chlapec, Dvořák, Jareš, Arandič

Další mistrovské utkání jsme sehráli v neděli 11.10. s mužstvem SK Liběchov na jeho hřišti.Soupeř se nacházel na posledním místě tabulky a tak se od našeho mužstva očekávalo vítězství a usídlení v přední části tabulky.Utkání jsme začali velice špatně,hra byla bez pohybu, přihrávky nepřesné.Zřejmě na nás působil brzský začátek zápasu(hrálo se v 10.30)a my jsme nebyli ještě probuzeni.Svou roli hrálo i podcenění soupeře.V 8min. jsme sice měli náznak šance,Sluka kopal tr.kop, ale trefil jenom brankáře.V 10min. nás domácí postavili na nohy,rychlý brejk zastavoval Měchurka faulem ve vápně a nařízený pokutový kop domácí proměnili 1:0.Ve 12min. byl Kovář sám před brankářem domácích,pískal se ofsajd.V 15min. se domácí prosadili z přímého kopu a bylo to 2:0.V 16min. Kovář opět sám před brankářem,střílel vedle.Zmar našeho mužstva přinesla 20min.Po zahrávaném rohovém kopu jsme si dali vlastní gól(Sluka) .Ve 36min. vykřesal naději Kovář, který snížil na 3:1.V 36min. trenér Hořínek střídal, Prejzu nahradil Dvořák.Ve 39min. mohl Kovář utkání zdramatizovat, šel sám na brankáře, ale jeho střela šla vedle.Zato domácí ve 43min. byli přesnější a bylo to 4:1.

Druhý poločas byl stejný jako první. Hodně nepřesností v našem mužstvu.Sice bylo pár záblesků kdy se zdálo,že utkání otočíme, ale bylo toho málo.Za zmínku stojí 53min. kdy střídající Jareš naskočil na centr Vlka a hlavou snížil na 4:2.V 63min. se pěkně uvolnil Moravec, ale střílel vedle.V 69min. byl po druhé žluté kartě vyloučen Měchura.V 71min. šel domácí útočník sám na Hropka a poradil si 5:2 a bylo po utkání. V 77min. trenér Hořínek střídal, ze hry stáhl Všoláka a nahradil ho Chlapec.Naše mužstvo dohrávalo utkání bez zájmu a taky to tak dopadlo.V 79min. domácí opět v sólovém nájezdu a opět úspěšní 6:2. V 86min. domácí rozebrali naši obranu a do prázdné branky 7:2.Krutým výsledkem skončil nepovedený zápas s posledním mužstvem tabulky, dá se to nazvat jako pěkná ostuda.Doufejme, že se kluci dají dohromady na příští domácí zápas kdy hostíme lídra tabulky Horní Beřkovice a odvedou výkon na který jsme zvyklí.