SK ÚJEZD – FK ČECHIE           2:1 (1:0)

Sestava:                           Tyller

Zajíček  Petr  Čech  Hořejší

Palice  Brož  Marsa  Měchura

Kvacskai  Mašek

Střídali:Horvát

Ve středu 9.6 jsme odehráli další přátelské utkání s SK Újezd(Praha).První poločas byl hodně nezajímavý.Domácí i když měli starší mužstvo(ročníky 2004,2005)byli zalezlí na svoji polovině a my jsme se proti vyspělejšímu soupeři, který čekal na naši chybu nedokázali prosadit.Domácí se dočkali ve 40min. po rohovém kopu jsme nedokázali míč odvrátit do bezpečí a volný hráč v našem vápně tvrdou a umístěnou střelou do šibenice nedal šanci našemu brankáři Tyllerovi a prohrávali jsme 1:0.

Do druhého poločasu vstoupili domácí odvážněji a začali víc zaměstnávat naši obranu.Ve 48min. jsme akci domácích zastavili faulem a kopal se trestný kop.Domácí hráč ho krásnou střelou přes zeď trefil do šibenice a bylo to 2:0.My jsme v poli hráli pěkný kombinační fotbal, ale před brankou soupeře jsme se nedokázali prosadit.V 85 min. jsme zahrávali rohový kop a přesnou hlavičkou se prosadil Kvacskai a snížil na 2:1.Na posledních pár minut jsme soupeře zmáčkli a snažili se o vyrovnání.Domácí s vypětím sil našemu tlaku odolali a vítězství uhájili.

Kluky musíme pochválit za výkon, který předvedli proti staršímu a fyzicky vyspělejšímu soupeři.