SL. Velvary - FK Čechie Kralupy 0:14 (0:5)

16.11.2021

SL. Velvary -  FK Čechie Kralupy     0:14 (0:5)

Branky: Zajíček 4x, Marx 4x, Palice 2x, Hájek 1x, Kvacskai 1x, Čech 1x, Škuthan 1x,

Sestava:                                 Tyller

Hanáček  Petr Čech    Kozák

Zajíček   Palice Hořejší  Hájek

Marx      Kvacskai

Střídali: Fečo, Horvát, Škuthan, Marek,

V neděli 14.11. 2021 jsme odehráli mistrovské utkání ve Velvarech.Naši kluci zahráli pěkný fotbal s krásnýni kombinacemi a častou střelbou.V prvním poločase držel nad vodou domácí brankář, který předvedl pěkné zákroky a tak poločas skončil jen 5:0 v náš prospěch.

O branky se podědili: Zajíček 3x,Hájek 1x, palice 1x.

Do druhého poločasu kluci vletěli jako uragán, než sr domácí rozkoukali, prohrávali v 39min. 8:0.Kluci nepolevili a přidávali jednu branku za druhou až do konečného stavu 14:0 pro nás.Je pravda, že soupeř odpadl a už nám nestačil.

Branky ve druhém poločase vstřelili:Marx 4x, Kvacskai 1x, Palice 1x, Zajíček 1x,Čech 1x, Škuthan 1x,