SOKOL ČEČELICE - FK ČECHIE KRALUPY 6:2 (4:1)

18.9.2017

SOKOL ČEČELICE - FK ČECHIE KRALUPY   6:2 (4:1)

Branky:Kovář, Jeřábek

Sestava:

Jareš

Douša Pokorný Al. Prejza Arandič

Szajko     Havel    Sluka    Chlapec

Kovář  Gospodinov

Střídali:  Reichman, Jeřábek, Pokorný R.

V sobotu 16.9 jsme sehráli další mistrovské utkání v Čečelicích.K utkání jsme neodjeli v plné sestavě, chyběli: Mynařík(pracovní povinnosti), Hořák(svatební cesta), Měchura(zranění), Hropko(na svatbě), Pospíšil(bez omluvy).Protože jsme neměli brankáře musel do branky nastoupit Jareš a ten se hodně snažil aby zabránil ještě větší prohře.Domácí tým je na prvním místě tabulky a hned od začátku utkání se do nás opřel a dobrých deset minut nás nepustil na jejich polovinu hřiště.Tlak to byl velký, ale bez žádných šancí, naše obrana v čele s brankářem Jarešem odolávala.V 10min. jsme se dostali na dostřel domácí branky, Sluka zahrával rohový kop a jeho střela šla těsně vedle.V 18min. jsme zahrávali další trestný kop a Slukova střela se odrazila ke Kovářovi a ten rozvlnil síť domácího brankáře 0:1.Ve 21min. předvedl Jareš vynikající zákrok a střelu domácího hráče vytlačil na roh.Ve 23min. domácí zahrávali rohový kop a míč prošel malým vápnem na dva neobsazené domácí hráče a ti si poradili 1:1.Po vyrovnávací brance se domácí uklidnili a zvýšili tlak na naši branku a ve 28min. se ujali vedení 2:1.Po tomto góle se naše hra rozsypala a na hřišti už bylo jenom jedno mužstvo – domácí.Ve 31min. po chybě v naší obraně jsme si dali vlastní gól 3:1.Ve 38min. trenér Vydra musel střídat, zraněného Szajka(tržná rána na lýtku) nahradil Reichman.Ve 41min. domácí zvýšili na 4:1.

Ve druhém poločase se obraz hry moc nezměnil.Domácí dále ovládali hru, ale i my jsme měli šance na změnu skóre, v 50min. Chlapec uvolňoval Gospodinova, toho ale zradilo zpracování a tak domácí brankář šanci zmařil.Naše mužstvo nehrálo dobře a tak umožňovalo domácím zakládat rychlé brejky, které ale Jareš stačil vyřešit.V 65min jsme měli obrovskou příležitost ke změně skóre, Gospodinov se pěkně uvolnil ve vápně, našel volného Chlapce, ale pro něho byl problém trefit odkrytou branku.V 69min. opět chyba obrany a úplně volný hráč na malém vápně překonal bezmocného Jareše 5:1.V 70min. trenér Vydra provedl dvojí střídání, ze hry odstoupili Havel a Kovář a nahradili je Jeřábek a Pokorný R. V 72min. opět chyba v obraně a bylo to 6:1.V 80min. jsme po krásné akci Chlapec-Gospodinov, který ještě našel volného Jeřábka pro kterého nebyl problém trefit prázdnou branku 6:2.Svůj první gól v dresu Čechie teprve 17ti letý mladíček si parádně užil.Našemu mužstvu nelze upřít snahu, ale hrajeme hrozně naivní fotbal bez bránění.Nadstandartní výkon v našem mužstvu podal v obraně Prejza v záloze Havel a v útoku Gospodinov, to na lepší výsledek bylo málo.Po takových nepřesvědčivých výsledcích musíme doufat, že nám to nerozházelo sebevědomí do nedělního derby s FK Kralupy, které se hraje na našem hřišti.Přijďte nám fandit.

Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2017