SOKOL CÍTOV – FK ČECHIE KRALUPY 1:3(1:2)

29.10.2015

SOKOL CÍTOV – FK ČECHIE KRALUPY  1:3(1:2)

Branky: Jareš 2x, Kovář

Hropko

Mynařík  Prejza  Hořák  Měchura

Vlk   Chlapec    Všolák   Pospíšil

Jareš  Kovář

Střídali: Hubička T, Dvořák, Arandič,

Další mistrovské utkání jsme sehráli v sobotu 14.10. s mužstvem Sokol Cítov na jeho hřišti.

Utkání jsme nezačali dobře, nedokázali jsme podržet míč, kazili jsme přihrávky a domácí nás dostávali pod tlak dlouhými nákopy za naší obranu.Naše obrana se nenechala zaskočit a stačila situace řešit,buď odkopem do rohu nebo za cenu faulu.Ve 12min. domácí vyslali tvrdou střelu, která jen těsně minula Hropkovu branku.Ve 14min. jsme měli šanci otevřít skóre.Chlapcovu střelu, která mířila k tyči, stačil obránce zablokovat.Ve 20min. se nám konečně povedla parádní akce.Pospíšil vybojoval na levém křídle míč, uvolnil Jareše, který se kličkou zbavil stopéra domácích a tvrdou střelou otevřel skóre 0:1.Ve 29min. měli domácí obrovskou šanci na vyrovnání.Domácí hráč trefil tyč, míč se kutálel po brankové čáře a odrazil se od druhé tyče před branku, odkud ho naše obrana odkopla.Domácí hráči šli dál za vyrovnáním. Ve 33min. po rohovém kopu šla hlavička domácího hráče těsně vedle.Ve 36min.se domácí konečně dočkali, na  tvrdou střelu z trestného kopu nestačil Hropko zareagovat a bylo vyrovnáno 1:1.Ve 37min. jsme si mohli vzít vedení zpět, Kovář ale svoje sólo nedokázal proměnit.Ve 40min. po rozehrání rohového kopu na krátko, Vlk trefil břevno.Ve 43min. se nám povedl další brejk, Pospíšil uvolnil Kováře, který křížnou přihrávkou do vápna našel úplně volného Jareše a pro něho nebyl problém trefit prázdnou branku 1:2. Ve 45min. byla obdobná situace, ale centr Kováře byl na Vlka příliš vysoký.

O poločase trenér Hořínek vystřídal, do hry šel Hubička a nahradil Chlapce.Ve druhém poločase jsme se snažili udržet míč a hrát po křídlech.Ve 46min. Hubička uvolňoval Kováře, ale přihrávka byla příliš prudká.Ve 48min. přišla první chyba Hropka, lehký centr neudržel a situaci musel zachraňovat Mynařík.V 50min. Kovář po centru Vlka nastřelil hlavou břevno, dorážka šla do brankáře.V 51min. Hropko opět chyboval(zase neudržel míč) a Mynařík zase zachraňoval. V 54 min. Vlk zahrával tr.kop a střela Kováře šla do brankáře. V 62min. se Kovář konečně střelecky prosadil, po důrazném atakování stopera získal míč a své sólo s přehledem proměnil 1:3.V 68min. Kovář po centru Vlka trefil tyč.V 70min. trenér Hořínek střídal, Pospíšila nahradil Dvořák.V 75min. trenér Hořínek opět střídal, odstoupil Jareš a nahradil ho Arandič.Ve druhém poločase jsme domácí přehrávali po všech stránkách. Do gólových situací se dostávali jen po naších chybách. V 76min. Prejza a Mynařík u postraní čára dlouho váhali s odkopem až jim domácí hráč míč vzal a dostal ho před branku.Naštěstí domácí útočník z malého vápna přestřelil branku.V 85min. Hropko vyrazil dvě tvrdé střely, které následovaly po sobě a tak nám udržel dvoubrankové vedení.