SOKOL CÍTOV - FK ČECHIE KRALUPY 2:4 (2:2)

31.3.2015

SOKOL CÍTOV -   FK  ČECHIE  KRALUPY  2:4 (2:2)

Branky: Kovář 2x, Pokorný, Jareš

Hubička D

Mynařík    Prejza   Seifert Hubička T

Vlk    Sluka     Vydřihost      Všolák

Pokorný   Kovář

Střídali: Chlapec, Jareš, Měchura

Druhý mistrovský zápas jsme odehráli na horké půdě v Cítově.Utkání jsme začali lépe my, lépe jsme kombinovali a vytvářeli jsme si brankové příležitosti.Už ve 2.min. Pokorný ve vápně uvolnil Kováře,ale toho zradilo zpracování.V 8.min. se už Kovář nemýlil.Z pravé strany dostal centr od Sluky a střelou z první rozvlnil síť domácího brankáře 0:1.Domácí odpovídali dlouhými nákopy a důraznou hrou v osobních soubojích.Naše obrana s námahou odolávala a někdy zastavovala útočníky domácích nečistě a z toho byly trestné kopy.Při jednom z nich si vybral špatnou chvilku stoper Seifert, který ve snaze odvrátit míč ho ztečoval za záda bezmocného brankáře Hubičky.Nadále jsme pokračovali v kombinační hře, ale vytvořené šance jsme nedokázali proměňovat.V 18.min. se po chybě domácí obrany dostal do šance Kovář, ale v tísni nedokázal dostat míč do branky.Ve 25.min.po akci Pokorný – Sluka – Vlk, střílel Vlk, ale jeho střelu obránce zablokoval.Ve 27.min. jsme darovali domácím druhý gól.Seifert ve snaze konstruktivně rozehrát, míč špatně trefil a byl z toho roh.Ve vápně jsme špatně obsadili domácí hráče a bylo to 2:1 pro domácí.Kluci to nezabalili a dál pokračovali v tlaku a šance přicházeli.Ve 29.min.po kombinaci Pokorný – Mynařík jsme měli blízko k vyrovnání, ale střela Mynaříka šla těsně vedle.

Ve 33.min. bylo vyrovnáno.Po rohovém kopu se ve vápně nejlépe orientoval Pokorný a srovnal na 2:2.

Do druhého poločasu dostalo naše mužstvo od trenéra úkol, vyvarovat se zbytečných chyb v obraně a dál pokračovat v kombinační hře.Proto došlo ke změnám v sestavě.Jareš vystřídal Pokorného,Vydřihost šel na levého obránce,Všolák do středu zálohy a Hubička T na levý okraj zálohy.Tím jsme vytvořili silnou zálohu, které domácí nedokázali čelit a my jsme měli velkou převahu.V 55.min. jsme mohli jít do vedení.Po rohovém kopu se k míči dostal Kovář, ale jeho střela neprošla do branky.Byl z toho jen roh.Z rohového kopu se dostal k hlavičce Vydřihost, ale přestřelil branku.V 58.min. Vlk uvolnil Jareše a ten svoje sólo proměnil 2:3.V 60.min. Sluka uvolnil Kováře a ten tvrdou přízemní střelou z hranice velkého vápna zvýšil na 2:4.Po tomto góle domácí rezignovali a byla škoda, že jsme nedokázali proměňovat šance.V 60.min.trenér Hořínek střídal.Zraněného Všoláka nahradil Měchura.V 70.min. trenér Hořínek vystřídal Kováře a místo něho nastoupil Chlapec.Utkání se už v poklidu dohrávalo.Za zmínku už stojí jen 83.min.Po rohovém kopu se k hlavičce dostal Chlapec, ale jeho ,,zástřelná“ šla těsně nad.

V sobotu 4.4. od 16.30 sehrajeme mistrovské utkání na našem stadiónu proti Sokolu Hor.Beřkovice. Přijďte nám fandit.

Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2019