SOKOL DOLANY - FK ČECHIE KRALUPY 3:2 (1:1)

22.11.2017

SOKOL DOLANY  -  FK ČECHIE KRALUPY   3:2 (1:1)

Branky:Jareš, Pokorný R.

Sestava:

Pospíšil

Arandič Prejza Pokorný Al.Prášil

Douša  Sluka Moravec Chlapec

Kovář Jareš

Střídali: Hropko, Pokorný R., Vydra, Havel

V sobotu 18.11. jsme v Dolanech odehráli poslední mistrovský zápas podzimní sezóny ročníku 2017 – 2018.Kazem tohoto utkání bylo, že se nedostavil delegovaný rozhodčí a protože se čekalo jestli nepřijede tak utkání začalo o 20min. déle a pískal ho rozhodčí laik.V prvním poločase byla hra vyrovnaná a šance byli na obou stranách, v 1min. jsme ohrozili branku domácích, ale z tohoto mráčku nezapršelo.Potom přišli šance domácích, ve 3min. nastřelili břevno, v 7min. otevřeli skóre a vedli 1:0.V 8min. Douša centroval do vápna a Jareš vyrovnal na 1:1.Ve 12min. měli domácí šanci, ale střela domácího hráče šla vedle.Ve 30min. Vydra střídal Chlapce.Ve 32min. domácí zahrávali rohový kop a Vydra vykopával z prázdné branky.Ve 36min. se ve velké šanci objevil Kovář, ale nedokázal prostrčit míč do prázdné branky.Ve 42min. Pokorný Al. zahrával tr.kop, jeho bombu stačil domácí brankář vyrazit, ale naši hráči nebyli schopni míč dostat do sítě.

Druhý poločas začali lépe domácí hráči a ve 48min. se dostali do šance, ale Pospíšil výborně zasáhl.V 55min. odstoupil ze hry Prejza pro zranění, nahradil ho Pokorný R a vstup měl výborný, v 58min. se uvolnil ve vápně a tvrdou střelou rozvlnil síť domácího brankáře a vedli jsme 1:2.Radost nám nevydržela dlouho, v 60min. rozhodčí(laik) posoudil střet Pospíšila s domácím hráčem jako nedovalený zákrok a nařídil pokutový kop, domácí vyrovnali na

2:2.V 61min. Pokorný Al. opět zahrával tr. kop, tentokrát šla jeho střela těsně vedle.V 71min. domácí z nepřehledné situace před naší brankou zvýšili(prý rukou) na 3:2 .Konec zápasu se odehrál bez velkých šancí.Musím konstatovat, že ve druhém poločase jsme byli lepším mužstvem, ale domácí měli více štěstí při zakončování.Pro domácí to bylo šťastné vítězství.

Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2018