SOKOL DŘÍNOV - FK ČECHIE KRALUPY 0:3 (0:3)

30.9.2017

SOKOL DŘÍNOV - FK ČECHIE KRALUPY  0:3 (0:3)

Branky:Kovář 2x, Douša

Sestava:

Pospíšil

Mynařík Hořák  Prejza  Pokorný Al.

Szako    Sluka     Douša Pokorný R.

Kovář  Gospodinov

Střídali: Arandič, Vydra

Ve čtvrtek 28.9. jsme odehráli v Dřínově odložené 2.kolo mistrovské soutěže, a začali jsme velice dobře.Kombinační hrou jsme si vytvářeli brankové příležitosti, ale zase byl problém s jejich proměňováním.Ve 4min. jsme zahrávali rohový kop na který si naskočil Gospodinov, ale jeho hlavička šla vedle.V 8min. Douša vyslal Gospodinova do brejku, toho zradilo zpracování a tak stačil brankář jeho šanci zmařit.Ve 20min. Szajko zatáhl míč po pravé straně a centrem našel Kováře, ale jeho střela z voleje šla nad.Ve 25min. se pěkně uvolnil Sluka, přehodil vyběhnuvšího brankáře, ale míč skončil na tyči a potom v zámezí.Ve 31min. Kovář atakoval brankáře a ten pod tlakem udělal chybu a Kovář do prázdné branky 0:1.Ve 37min. šel Gospodinov sám na brankáře, jeho střelu brankář vyrazil k dobíhajícímu Kovářovi a ten opět do prázdné branky 0:2.Ve 42min. Douša střelou z velkého vápna zvyšoval na 0:3.

Do druhého poločasu trenér Vydra vystřídal zraněného Mynaříka Arandičem.Do druhého poločasu domácí nastoupili se snahou ještě něco s výsledkem udělat.Začali nakopávat dlouhé míče do našeho vápna( s tím si naše obrana poradila) a přitvrdili v osobních soubojích.Na jeden takový doplatil v 53min. zraněním Szajko a musel ho nahradit Vydra.V 54min. Vydra uvolnil Gospodinova a ten opět nedokázal překonat domácího brankáře.Ve 82min Gospodinov uvolnil Kováře, ten trefil tyč.V 87min.  po druhé žluté kartě dostal Kovář červenou kartu a šel do sprch.Tentokrát musím pochválit celé mužstvo, že výborně bránilo a kombinační hrou domácí přehrávalo.Tomášovi Gospodinovi všichni přejeme aby už protrhl smůlu a začal střílet góly.

Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2017