SOKOL STŘEZIVOJICE - FK ČECHIE KRALUPY 2:1 (1:0)

29.3.2017

 SOKOL STŘEZIVOJICE - FK ČECHIE KRALUPY  2:1 (1:0)

                  

Branky: Kovář

Sestava:

                                           Jareš

                        Mynařík  Prejza  Hořák Vydřihost   

                        Arandič  Havel  Moravec Pokorný R

                                       Kovář  Pokorný Al.

 

Střídali: 

 

První mistrovský zápas jsme sehráli ve Střezivojicích v místním lesoparku.K zápasu jsme odjeli v neúplné sestavě, trenér Hořínek obdržel osm omluvenek a tak jsme měli obavy jak naše mužstvo utkání zvládne a byli jsme velice překvapeni.Hned od úvodního hvizdu rozhodčího jsme byli lepším celkem a domácí jsme jasně přehrávali.Obrana pracovala spolehlivě a tak jen velká škoda, že jsme nedokázali proměňovat šance, které jsme si vytvářeli a nebylo jich málo.V 16min Moravec uvolnil Kováře, ale včas zakročil domácí brankář.V 18min. Havel uvolnil Arandiče, ale byl toho jen rohový kop.Ve 26min. Kovář našel přihrávkou Moravce a ten rozezvučel břevno domácí branky.V 31min. Havel uvolnil Moravce, ten šel sám na brankáře, jeho střela skončila vedle.Ve 35 min. se dobře uvolnil Aleš Pokorný, jeho střelu brankář vyrazil.Ve 45 min. přišel pro nás smutný okamžik.Domácí hráč za hranici velkého vápna rozehrával tr.kop, jeho nepovedený centr skončil v naší síti a bylo to 1:0 pro domácí.

Do druhého poločasu vstoupili domácí aktivněji a dlouhými nakopávanými míči na útočníky zaměstnávali naši obranu.Toto hra jim v 56 min. přinesla úspěch.Z pravé strany prošel centr přes naše pokutové území a volný domácí hráč snadno skóroval 2:0 pro domácí.Nutno podotknout, že to byla jediná chyba naší obrany.Za stavu 2:0 se domácí zakopali před svým pokutovým územím a spoléhali se na brejky.My jsme se snažili hrát kombinačně, ale domácí hráči a rozhodčí byli proti.Hrubými fauly zastavovali naše hráče a rozhodčí jen přihlížel.To naše hráče rozlítilo a taky přitvrdili, ale se zlou se potázali u rozhodčího.Ten jakýkoliv střet našeho hráče s domácím hráčem pískal proti nám.To se klukům přestávalo líbit a začali diskutovat, všechno komentovat a rozhodčí začal rozdávat žl. karty.V 75 min. byl vyloučen Havel po druhé žl.kartě(kecy).Ke konci utkání jsme se začali prosazovat.V 82min. se uvolnil Kovář, ale trefil jen do brankáře.V 87min. se už mohl radovat, po Moravcově uvolnění nekompromisně zavěsil a snížil na 2:1.V 89min. jsme mohli vyrovnat, ale Aleš Pokorný trefil jen tyč.Po skončení utkání dostal ještě Vydřihost druhou žlutou(červená) za verbální napadení rozhodčího a minimálně jedno utkání si nezahraje. Kluky musím pochválit za předvedenou hru, za bojovnost a nasazení po celé utkání.Škoda že kluci neudrželi nervy na uzdě a tak to utkání trochu znehodnotili.Škoda, že se nám nepodařilo získat alespoň bod, rozhodně jsme si nezasloužili prohrát.Z mužstva bych chtěl vyzdvihnout výkony Havla a Kováře, který ani jednou za celý zápas neměl roztržku s rozhodčím.   

Autor: Jan Jirák   |   Sekce: Články   |   Tisk   |   Poslat článek známému


Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2021

FK Čechie Kralupy