SOKOL STŘEZIVOJICE - FK ČECHIE KRALUPY 2:1(2:0)

26.11.2015

SOKOL STŘEZIVOJICE - FK ČECHIE KRALUPY 2:1(2:0)

Branky: Jareš

Prejza

Mynařík  Vlk  Všolák  Měchura

Jareš   Sluka   Chlapec  Dvořák

Arandič Kovář

Střídali:

Předposlední zápas mistrovské soutěže jsme odehráli ve Střezivojicích.Na tento zápas jsme jeli ve velice pozměněné sestavě.Bez brankáře(chytal Prejza a výborně) a některých hráčů ze základní sestavy jsme sehráli s favorizovaným soupeřem vyrovnaný zápas.Nepřesný rozhodčí dovoloval domácím tvrdou hru,kterou netrestal a v 10min. došlo ke zranění Jareše(koleno), domácí hráč nedostal ani žl.kartu.Ve 22min. se domácí dostali do vedení po trestném kopu.Tvrdou střelu stačil Prejza vyrazit, ale na dorážku už nestačil.Ve 30min. došlo k dalšímu zranění našeho hráče(Chlapec- poraněný kotník).Ve 35min. domácí podruhé překonali Prejzu.

Ve druhém poločase i když jsme měli dva zraněné hráče(oba srdnatě bojovali),jsme hráli velice pěkný fotbal a domácí znervózněli.Šanci na snížení měl Kovář, ale jeho střelu zastavilo břevno.V 65min. se hlavou prosadil Jareš a snížil na 2:1.A domácí za přihlížení rozhodčího zase přitvrdili.Naštěstí do konce zápasu už nedošlo k žádnému zranění a tak konec zápasu jsme uvítali s úlevou.