SOKOL UHY - FK ČECHIE KRALUPY 2:2 (0:1)

19.3.2015

SOKOL UHY -   FK  ČECHIE  KRALUPY  2:2 (0:1)

Branky: Hubička T, Vydřihost,

Hropko

Kolář    Prejza   Vydřihost  Grich

Nejedlý  Sluka  Seifert   Hubička

Pokorný   Kovář

Střídali: Herhel, Tůma

V sobotu 14.3. jsme odehráli přátelské utkání se Sokolen Uhy na jeho hřišti.Měla to být generálka na mistrovské utkání,které odehrajeme 22.3. v Zárybech.Bohužel jsme opět nastoupili v kombinované sestavě a tak pocity z utkání byly smíšené.V 1.poločase jsme domácí jasně přehrávali a vytvářeli si šance, které jsme ale zase nedokázali proměňovat.V 6 min. Sluka rozehrál trestný kop našel Kováře,ten ale nepřekonal brankáře domácích.V 11 min. po závaru před domácí brankou se odražený míč dostal k Nejedlému, ten mířil těsně vedle.Ve 25 min velice aktivní Kovář šel sám na branku jenomže nepřekonal brankáře.Ve 29 min. se na pravé straně uvolnil Pokorný a poslal míč nabíhajícímu Kovářovi, ten trefil tyč.Ve 30 min. vystřelil Vydřihost, odražený míč se dostal ke Kovářovi ten opět trefil tyč.Ve 40 min. jsme se už prosadili.Hubička obešel vše co mu stálo v cestě a svoje sólo neomylně zakončil 0:1.Domácí se taky snažili, ale s jejich nakopávanými míči si naše obrana bez problému poradila.

Druhý poločas jsme zahájili opět náporem a velkou šanci na zvýšení měla trojice Hubička,Kovář,

Pokorný , kteří šli 3:1.Jenomže tak dlouho kombinovali až o míč přišli.V 55 min. domácí vyrovnali,po rychlém brejku šel domácí hráč sám na Hropka.Ten včasným vyběhnutím a pádem pod nohy útočníka zastavil, ale míč se k němu znovu odrazil bylo vyrovnáno 1:1.V 57 min jsme zahrávali rohový kop a po centru Hubičky dal Vydřihost naši druhou branku 1:2.V 63 min. se ve vápně uvolnil Hubička vystřelil , ale trefil jen tyč.V 66 min. měl velkou šanci se gólově prosadit novic v našem mužstvu,teprve 15-ti letý Herhel.Jeho hlavičku však brankář stačil zlikvidovat.V 73 min. se uvolnil Pokorný a tvrdou střelou přinutil domácího brankáře k vynikajícímu zákroku a jeho střelu vytlačil na roh.Jenomže z výhody jsme udělali nevýhodu.Domácí roh odvrátili a po rychlém brejku vyrovnali na 2:2.V 82 min. se uvolnil Hubička, ale jeho střela opět skončila na tyči.Utkání se potom už jen dohrávalo.

Po dohodě obou mužstev se na konci utkání kopaly pokutové kopy.Na pokutové kopy jsme prohráli 4:3.Za nás proměnili: Kovář, Hubička, Vydřihost. Neproměnili: Tůma, Pokorný.

JessieMeero JessieMeero 4.12.2017 15:54
FelixTowly FelixTowly 11.10.2017 16:54