SOKOL ZÁLEZLICE - FK ČECHIE KRALUPY 1:1(1:0) p.k. 3:1

Vlk       Sluka      Všolák    Hubička T
                                                      Pokorný   Jareš

Střídali: Kovář, Chlapec, Dvořák

V neděli 24.5 jsme sehráli další mistrovský zápas v Zálezlicích.Do utkání jsme vstoupili velice vlažně a domácí toho využili.Už v 1min se domácí dostali do velké šance, kterou na poslední chvíli zlikvidoval Seifert.My jsme odpověděli ve 4min.Sluka zahrával tr.kop a brankář s námahou vyrazil na roh.V 11min se ke slovu dostali domácí.Po rozehraném rohovém kopu, nikým nehlídaný domácí hráč, hlavou rozvlnil síť Hubičkovi branky 1:0 pro domácí.Až po této brance jsme se začali lépe pohybovat a vytvářet si šance, které jsme bohužel nedokázali proměnit.Ve 20min. Vlk nacentroval do vápna, Hubičkovu střelu zablokoval obránce, odražený míč poslal Pokorný nad branku.Ve 28min. jsme měli největší šanci na vyrovnání.Měchura z pozice obránce se nadechl k velkému sólu.Obešel vše co mu stálo v cestě, ale před velkým vápnem místo střely si udělal kličku a dobíhající hráč mu míč ukopl.Ve 31min. jsme předvedli krásnou akci po pravé straně.Sluka uvolnil Všoláka , ten křížným centrem hledal volného Jareše a Pokorného, kteří bohužel na míč nedosáhli.
Do druhého poločasu trenér Hořínek poslal do hry Kováře místo Pokorného.Ve 47min. se Kovář dostal do šance, ale brankář se štěstím vyrazil na roh.V 51min. jsme se dočkali vyrovnání. Měchura zahrával rohový kop a míč prošel do branky 1:1.V 52min. Jarešova střela šla těsně vedle.Náš tlak sílil a přicházely šance.V 56min. Měchura uvolnil Kováře, ale střela šla vedle.V 75min. trenér Hořínek střídal.Vlka nahradil Chlapec.V 80min. Měchura zahrával tr.kop,Míč prošel přes bránící hráče, ale na štěstí pro domácí šel těsně vedle branky.V 81min. Vydřihost uvolnil Mynaříka, který nedokázal protlačit centr na volného Kováře.
Utkání skončilo nerozhodně a tak přišel na řadu penaltový rozstřel, který jsme jsme prohráli 3:1    Domácí tak  získali bod na víc.

Naše penalty proměnili: Vydřihost  - neproměnili: Měchura, Chlapec, Sluka

Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2019