SOKOL ZÁRYBY - FK ČECHIE KRALUPY 4:4 (1:3)p.k. 4:3

Vlk      Sluka     Vydřihost      Jareš

Pokorný   Kovář

Střídali: Chlapec, Grich, Měchura

První mistrovský zápas jsme odehráli v Zárybech.Utkání začalo ve vysokém tempu a obě mužstva chtěli vstřelit rychle gól.Domácí k tomu měli blízko hned v 1.min.Tvrdou střelu, ale brankář Hropko vyrazil na roh. Z rohového kopu domácí hráč hlavičkoval nad naši branku.Ve 4.min se dostalo do slibné šance naše mužstvo.Hubička z levé strany zacentroval, brankář míč neudržel a Vlk v tísni nedokázal usměrnit do branky.V 5.min. Sluka uvolnil Vlka,ten ale nedokázal překonat brankáře domácích.Domácí hrozili nastřelovanými centry před naší branku,

jeden takový těsně minul naši branku.V 11.min. Sluka uvolnil Vlka. Ten nezaváhal a bylo to 0:1.

Ve 12.min. zahrávali domácí tr.kop a ze závaru před naší brankou trefili břevno.Odražený míč naše obrana odvrátila do bezpečí.Ve 14.min.Kovář uvolnil Pokorného,toho ale vychytal domácí brankář.V 16.min. přišla velká chvíle Sluky.Za hranici velkého vápna se dostal k odraženému míči, obešel vše co mu stálo v cestě položil si brankáře a skóroval do prázdné branky 0:2.Ve 24.min.perfektním zákrokem zlikvidoval brankář Hropko samostatný nájezd domácího útočníka. V 31.min. se domácí prosadili.Zahrávali rohový kop a nikým neobsazený hráč snížil na 1:2.V 38.min. Sluka střelou z velkého vápna zvýšil na 1:3.Ve 44.min.mohl zvýšit Jareš.Postupoval sám na brankáře, jenomže si míč poslední chvíli víc předkopl a brankář zachránil.

Do druhého poločasu domácí nastoupili se snahou s výsledkem něco udělat a tlačili se do našeho vápna kde se prosazovali díky výškové převaze.Ve 49.min. se jim podařilo snížit na 2:3 a byli na koni.Přišpendlili nás před naši branku a snažili se o vyrovnání.To se jim povedlo v 55.min. Náš brankář byl tvrdě atakován, neudržel míč,který se dokutálel do naší branky a bylo to 3:3.Horší bylo, že se brankář Hropko při pádu zranil( naražená záda) a musel být vystřídán.Trenér Hořínek provedl změny v sestavě.Hropka v brance nahradil Hubička a na jeho místo v obraně nastoupil již uzdravený Měchura.Domácí dál pokračovali v tlaku a v 75.mi. se opět po rohovém prosadili a dostali se do vedení 4:3. My jsme se ve druhém poločase nezmohli na žádnou pořádnou akci.Hráli jsme hrozně ustrašeně.Až v 78.min.jsme zahrozili.Vlk uvolnil Pokorného,který šel sám na brankáře,ten ale stačil jeho střelu zablokovat,odražený míč se dostal k všudybylovi Kovářovi a ten nekompromisně zavěsil 4:4.V 80.min.Trenér Hořínek střídal.Pokorného nahradil Chlapec.V 88.min. kopali domácí tr.kop, ale se slabou střelou si brankář Hubička poradil.Škoda , že jsme ve druhém poločase prohospodařili tak slibný náskok.Mohli jsme domů odjíždět radostněji.

Protože utkání skončilo nerozhodně kopaly se pokutové kopy.Na pokutové kopy jsme prohráli 4:3.Za nás proměnili: Kovář, Seifert, Mynařík. Neproměnili: Vlk, Hubička, Vydřihost.