Starší žáci FK Čechie ročník 2020-2021

Obránci:Suk, Fečo,Petr, Mašek, Drahovzal,Hořejší, Zajíček, Palice,

Záložníci: Čech, Měchura, Marsa,Brož, Hájek, Frank,

Útočníci:Marx, Seidl, Kvacskai, Majer

Podzimní přípravu na ročník 2020-2021 jsme zahájili 20.7.2020 a naším úkolem bylo vytvořit nové družstvo st.žáků a připravit ho na nový soutěžní ročník.V mužstvu nastaly velké změny protože hodně hráčů končilo ve své věkové kategorii a přecházelo do dorostu.

Trénovali jsme 3x v týdnu a měli jsme naplánované 4přátelské zápasy a týdenní soustředění.

Soustředění hráčů proběhlo od 10.8.2020 do 14.8.2020 na našem stadionu v Kralupech n.Vlt.,   které perfektně připravil hlavní trenér p. Palice.Trénovalo se 2x až 3x denně a na oběd jsme chodili k „Živcovi“kde o nás bylo perfektně postaráno díky předsedovi klubu FK Čechie panu Kostelníčkovi.Během soustředění jsme odehráli čtyři zápasy, SK Slaný jsme podlehli 1:9(1:6).Branku vstřelil Měchura, ve druhém zápase jsme porazili Libiš na jejich hřišti 17:0(7:0) branky vstřelili:Kvacskai 4x, Měchura 3x, Saidl 3x, Marsa 2x, Palice 2x, Brož, Čech. V tomto zápase jsme dominovali a soupeře jsme rozstříleli.Další přípravný zápas jsme odehráli 19.8.na hřišti městského rivala FK Kralupy a po dobrém výkonu jsme vyhráli 9:0(3:0).Branky vstřelili: Měchura 4x, Palice 2x, Marsa 1x,Mašek 1x, Saidl 1x. 23.8.jsme odehráli poslední přípravný zápas v Hovorčovicích. Byla to poslední příprava před  mistrovským zápasem s FK Kralupy.Generálka nám, ale nevyšla, udělali jsme moc chyb a soupeř byl důrazný a naše chyby trestal.Prohráli jsme 7:1(4:0) branku vstřelil Marsa.S velkým očekáváním jsme vyhlíželi 1. mistrovský zápas.

První mistrovský zápas bylo derby s FK Kralupy na jeho hřišti, a vstup do utkání se nám povedl, hned ve 2min. otevřel skóre Zajíček.Kluci se uklidnili a po celý zápas  domácí hráče pořádně nepustili na naši polovinu.Utkání skončilo našim jasným vítězstvím 10:1.Další utkání jsme jeli na vítězné vlně.porazili jsme Libiš 7:0,Dobříž 6:1,Rudnou 6:1, Loděnice 8:0, a jednoho z favoritů  soutěže Kročehlavy jsme porazili na jeho hřišti 3:0.Po tomto utkání byla soutěž přerušena kvůli koronoviru.Kdy se bude pokračovat v soutěži zatím nevíme.

Rozvolnění přišlo až začátkem května.Mistrovské zápasy byli zrušeny a tak jsme mohli hrát jenom přátelské zápasy.První př. zápas jsme odehráli ve Veltrusech a vyhráli jsme 3:1,ve druhém zápase jsme hostili mužstvo Štětí a vyhráli jsme 5:1,ve třetím zápase jsme na domácím hřišti hostili mužstvo Roudnice a vyhráli jsme 7:2,ve čtvrtém zápase jsme na domácím hřišti porazili mužstvo Pšovky Mělník 7:0,v pátém zápase jsme zajížděli do Újezda kde jsme s místním SK prohráli 2:1,v posledním zápase jsme na domácí hřišti porazili SK Slaný vysoko 12:0.

V sobotu 19.6.2020 jsme se rozloučili s prapodivnou sezónou.Začalo to zápasem žáků proti rodičům.Po skončení zápasu jsme klukům před kamerou Kralupské TV předali medaile a pohár za vítězství v nedokončené soutěži.Potom následovala volná zábava.Do nové sezóny jsme mužstvo starších žáků přihlásili do kr.přeboru starších žáků Středočeského kraje.Jsem zvědav jak se nám bude dařit,protože kádr opustili Brož,Marsa,Mašek(přechod do dorostu).Budeme je muset nějak nahradit.

Naším cílem pro novou sezónu je umístění v horní části tabulky.