STARŠÍ ŽÁCI SEZÓNA 2021 -22 PODZIM

Obránci: Fečo,Petr,Hořejší,Zajíček,Čech, Hanáček, Kozák,

Záložníci: Měchura, Palice, Hájek, Seidl

Útočníci:Marx, Kvacskai, Horvát

Podzimní přípravu na ročník 2021-2022 jsme zahájili 19.7.2021 a naším úkolem bylo vytvořit nové družstvo st.žáků a připravit ho na nový soutěžní ročník.V mužstvu nastaly velké změny protože hodně hráčů končilo ve své věkové kategorii a přecházelo do dorostu.

Trénovali jsme 3x v týdnu a měli jsme naplánované týdenní soustředění na našem stadiónu.Přátelský zápas jsme neodehráli ani jeden protože v tu dobu ještě hodně mužstev netrénovalo.

Soustředění hráčů proběhlo od 2.8.2020 do 6.8.2020 na našem stadionu v Kralupech n.Vlt.,   které perfektně připravil hlavní trenér p. Palice.Trénovalo se 2x až 3x denně a na oběd jsme chodili k „Živcovi“kde o nás bylo perfektně postaráno díky předsedovi klubu FK Čechie panu Kostelníčkovi.

Do prvního zápasu s Baníkem Švermov  jsme vstoupili nerozehraní a tak jsme měli obavy jak se nám bude dařit.Hra i výsledek utkání byl nad očekávání.Vyhráli jsme 13:1 a vstup do soutěže byl vynikající.V dalších zápasech jsme porazili Kr.Dvůr 8:1, Dobříš 3:2, Jesenici 15:1.První porážka přišla ve Vestci 3:2 kdy jsme dostali gól v poslední minutě zápasu z penalty.Potom jsme porazili Sedlčany 4:0, Psáry 4:0, doma jsme prohráli s Berounem 1:2, porazili jsme Zákolany 8:0, s Povltavskou FA jsme prohráli 5:0, doma jsme porazili Rakovník 2:1, v Hostouni jsme prohráli 5:0, doma jsme porazili Slaný 3:0, a doma jsme s lídrem soutěže Hořovicemi po pěkném utkání prohráli 1:0.  Poslední zápas sezóny jsme odehráli ve Velvarech vyhráli jsme 14:0, byla to jednoduchá záležitost našeho mužstva.21.11.2021 jsme měli dohrávat odložené utkání se Spartakem Příbram, bohužel jsme nikam neodcestovali protože soupeř byl v karanténě a tím pro nás podzimní sezóna skončila.

V podzimní  části sezóny ročníku 2021 -2022 jsme skončili na velmi pěkném 5.místě.

V mistrovské soutěži jsme nastřileli  77 branek tj. průměr 5,1gólů na zápas

V mistrovské soutěži jsme obdrželi   22 branek tj. průměr 1,4 gólu na zápas.

Mezi nejlepší hráče patřili: Matěj Čech, Filip Zajíček, Jakub Měchura, Lukáš Tyller.

Veké poděkování na tomto úspěchu patří hlavnímu trenérovi Jiřímu Palicemu a trenéru brankářů Zdeňkovi Tyllerovi.Nesmíme zapomenout ani na naše fandy z řad rodičů a v neposlední řadě ani na podporu MNV Kralupy.Doufejme že jarní sezóna bude taky tak úspěšná a podaří se nám udržet v Kralupech nad. Vltavou krajský přebor žáků.