st.žáci FK ČECHIE KRALUPY – FK Loděnice

4.10.2020

FK ČECHIE KRALUPY – FK Loděnice                    8:0 (3:0)

Branky:   Zjíček 3x,Měchura Jakub1x Měchura Šimon1x, Hájek 1x,Marsa 1x, Kvacskai 1x,

Sestava:

Tylle

Zajíček    Čech    Petr   Suk

Palice  Brož  Marsa   Měchura

Kvacskai   Marx

Střídali:  Hořejší, Hájek, Fečo, Majer, Měchura Šimon

V sobotu 3.4.2020 jsme sehráli na domácím stadionu další mistrovský zápas s FK Loděnice.Hned od začátku utkání jsme šli za vítězstvím, soupeře jsme pořádně nepustili na naši polovinu a vyvinuli jsme obrovský tlak na obranu soupeře a branka visela ve vzduchu.Ve 3min. se to stalo, Zajíček prudkou střelou otevřel skore 1:0.V 18min. Kvacskai potrestal chybu soupeře a zvýšil na 2:0.V 30min. ranou z velkého vápna zvyšoval na 3:0 benjamínek v naší sestavě Měchura Šimon.

Ve druhém poločase kluci rozjeli brankostroj.Ve 39min. nám konečně vyšel rohový kop a Marsa hlavou zvyšoval na 4:0.Ve 43min. zvyšoval Měchura Jakub na 5:0, v 50min. Zajíček po sólové akci zvýšil na 6:0.V 55min. Měchura Jakub zvyšoval na 7:0. V 64min  rozhodčí nařídil pokutový kop za faul v pokutovém území, k provedení se postavil Hájek a se štěstím proměnil 8:0.Byl to Petrův první gól v letošní sezóně.Protože soupeř ve druhém poločase už nekladl odpor tak si kluci zahráli pěknej fotbal s velkým zakončením, bohužel hodně šancí zůstalo nevyužito.Příští týden budeme hrát jeden z rozhodujících zápasů v Kročehlavech a chtěli bychom v tomto zápase uspět.Doufáme, že náš kotel nás podpoří a bude nám držet palce. Díky.