st.žáci FK ČECHIE KRALUPY – FK Rudná

1.10.2020

FK ČECHIE KRALUPY – FK Rudná                    6:1 (5:0)

Branky:  Měchura 3x, Palice 1x, Marx 1x, Majer 1x,

Sestava:                                   Tylle

Zajíček    Čech    Petr   Suk

Palice  Brož  Marsa   Měchura

Kvacskai   Marx

Střídali:  Hořejší, Hájek, Fečo, Majer, Škuthan

Ve středu 30.9.2020 jsme odehráli odložený zápas s FK Rudná.Rudná byla vyrovnaným soupeřem a hned v 5.min. to potvrdila, po chybě naší obrany se řítil sám útočník hostů na naší branku, ale výborně zasáhl brankář Tyller a podržel čisté konto.Kluci se uklidnili a začali předvádět koukatelný fotbal, v 7.min. otevřel skóre Palice 1:0.V 9.min. zvyšoval stav utkání na 2:0 Měchura a ve 20min. vstřelil Měchura svoji druhou branku v zápase a zvyšoval na 3:0.Naše obrana už pracovala spolehlivě a veškeré náznaky protiútoků soupeře s přehledem likvidovala.Ve 26.min. vystihl špatnou přihrávku hostujícího mužstva Kvacskai a po jeho nezištné přihrávce Marx do prázdné brány zvyšoval na 4:0.V 30min. po pěkném sólu zvyšoval Měchura na 5:0 a uzavřel tak stav poločasu.

Do druhého poločasu soupeř udělal změny v rozestavení mužstva(zabetonoval obranu a nakopával míče na jednoho rychlého hráče) a nám to dělalo velké problémy.Zbytečně dlouho jsme drželi míč a při ztrátě šel soupeř do rychlého protiútoku.Dvakrát výborně zasahoval brankář Tyller.Ve 45min. trenér Palice vystřídal brankáře Tyllera a do hry nastoupil brankář Škuthan.V 50min. ho z brejku překonal hostující útočník a snížil na 5:1.V 52min. se dokázal prosadit Majer a zvýšil na 6:1.Soupeř dokázal být i nadále nebezpečný a brankář Škuthan předvedl několik výborných zákroků(dokázal zlikvidovat i samostatný nájezd hostujícího útočníka). Z naší strany druhý poločas nebyl moc dobrý, nebyli jsme důrazní v osobních soubojích, hráli jsme moc komplikovaně, špatné přihrávky to bylo to co nás brzdilo.Doufejme že v sobotu proti Loděnicím to bude lepší po celý zápas.