FK ČECHIE KRALUPY – SOKOL LIBIŠ                    7:0 (3:0)

Branky: Měchura 2x, Marsa 2x, Kvacskai 1x, Hořejší 1x, Brož 1x

Sestava:                                   Škuthan

Zajíček    Čech    Petr    Suk

Palice  Marsa  Brož   Měchura

Kvacskai   Mašek

Střídali: Fečo, Hořejší, Drahovzal, Frank,

V sobotu 3.9. 2020 jsme sehráli 2.mistrovský zápas na svém hřišti FK Čechie Kralupy a přivítali jsme za soupeře Sokol Libiš.Vstup do utkání se nám povedl a hned v 1.minutě, po důsledném napadání a chybě soupeře otevřel skóre utkání Kvacskai 1:0.Kluci , podporováni výbornými fanoušky pokračovali v nátlakové hře a soupeře jsme nepouštěli před naši branku.Šance jsme si sice vytvářeli, ale neproměňovali.Až v 18.min. přišlo uklidnění, Měchura pronikl do pokutového území soupeře a s přehledem zvýšil na 2:0.Potom už jsme měli hru pod kontrolou a diváci odměňovali naše akce potleskem.Ve 30min. střelou z dálky zvyšoval Měchura na 3:0 a uparvil stav poločasu.

Do druhého poločasu jsme nastoupili s tím, že nesmíme dostat soupeře do hry a ještě nějaké branky přidat a to se nám povedlo.Ve 38min.po rohovém kopu se míč dostal k Marsovi  a ten už si věděl rady 4:0.Další krásná akce proběhla ve 46min , Brož se uvolnil a nezištnou přihrávkou nabídl Marksovi skórovat 5:0.Ve 47min. přidal další branku  Hořejší, který byl úplně sám před prázdnou brankou a tak pro něj nebyl problém zvýšit na 6:0.Ve 48 min. na konečných 7:0 upravil Brož.Trenér Palice během utkání vystřídal všechny hráče co byli připraveni do zápasu. Po skončení utkání fanoušci odměnili hráče potleskem za což jim děkujme.Kluci pokračujte v takových výkonech a dělejte radost nám trenérům i fanouškům, kteří vytvořili nádhernou atmosféru při zápase.Ještě jednou DÍKY