st.žáci FK Straškov - FK ČECHIE KRALUPY 3:4 (0:1)

FK Straškov  - FK ČECHIE KRALUPY                    3:4 (0:1)

Sestava:                                   Tylle

Zajíček    Čech    Petr   Fečo

Palice  Majer  Mašek   Měchura

Kvacskai   Hájek

Střídali:  Hořejší, Frank, Marsa, Seidl

Ve středu 23.9. 2020 jsme sehráli přátelské utkání ve Straškově s místním žákovským družstvem, které hraje kr.přebor severočeského kraje.Do utkání jsme nastoupili oslabeni o 3hráče základní sestavy a tak měl trenér Palice problémy se sestavou.Protože kluci na některých místech nejsou zvyklí hrát tak z naší strany byla hra hodně neurovnaná.Přesto jsme domácí k ničemu vážnému nepustili.Výborně hrála obrana, která výborně vystavovala domácí hráče do ofsajdu.Jedinou vážnější šanci měl ve 4min. Zajíček a tu proměnil 1:0 pro nás a to bylo v prvním poločase z naší strany všechno.

Do druhého poločasu trenér Palice udělal změny v rozestavení a naše hra se zlepšila, zpřesnili se přihrávky a začali jsme si vytvářet brankové příležitosti.Ve 41min. zvýšil Maksa na 2:0 a v 50min. krásným lobem zvyšoval na 3:0.V 51min. domácí po našem faulu ve vápně snížili z pokutového kopu na 3:1.V 57min. Saidl zvyšoval na 4:1 v náš prospěch.Protože domácí začali hrát velice agresivně tak trenér Palice nechal na lavičce starší kluky aby nedošlo zbytečně nějakému zranění.Nově sestavená obrana byla velice propustná a domácí podnikali rychlé útoky a podařilo se jim v 60min. a v 65min. vylepšit stav utkání.K tomu aby domácí vyrovnali zabránil výbornými zákroky brankář Tyller.Myslím si že to byla dobrá příprava na sobotní mistrovské utkání, které hrajeme ve Všeradicích.