st.žáci KABLO KROČEHLAVY - FK ČECHIE KRALUPY

11.10.2020

KABLO KROČEHLAVY - FK ČECHIE KRALUPY             0:3 (0:2)

Branky:  Měchura 2x, Marsa 1x,

Sestava:

Tylle

Zajíček    Čech    Petr   Suk

Palice  Brož  Marsa   Měchura

Kvacskai   Marx

Střídali:   Hájek, Majer, Petr, Revaljuk

V sobotu 10.10.2020 jsme sehráli velice důležité utkání v Kročehlavech.Domácí družstvo bylo v neúplné tabulce na prvním místě před námi o jeden bod.My jsme si stanovili za cíl porazit domácí družstvo a vrátit se do čela tabulky.Domácí se ze začátku utkání do nás pustili a chtěli utkání brzo rozhodnout ve svůj prospěch.Podnikali rychlé útoky, ale naše obrana si snimi poradila a nepustila domácí hráče do žádné střelecké příležitosti, střely chodili mimo naši branku a co šlo na branku s přehledem zlikvidoval brankář Tyller.Naši hráči se dostávali pomalu do tempa a od 10min. jsme začali domácí fotbalisty trápit hlavně Měchura po levé straně zálohy větral domácí obranu.V 15min. se po průniku Měchury a jeho centru do vápna se prosadil Marx, ale gól nebyl uznán pro postavení mimo  hru.Ve 20min. jsme se už radovali oprávněně, Měchura po samostatném úniku se dokázal prosadit ve vápně soupeře a přehledem šanci proměnil 1:0 pro nás.Ve 23min. se Měchura opět dostal k zakončení a jeho střelu si domácí hráč srazil do vlastní sítě 2:0 pro nás.Šance ještě byly na obou stranách ale bez užitku.

Do druhého poločasu domácí nastoupili s odhodláním změnit stav utkání.Začali s nakopáváním míčů za naši obranu na kluzkém terénu to bylo těžké pro naši obranu i našeho brankáře.Domácích  10min. jsme přežili a začali jsme zase hrát naši hru, drželi jsme míč a podnikali jsme rychlé protiútoky.Domácí brankář  měl několik výborných zákroků a domácí družstvo podržel.V 54min. jsme rozebrali domácí obranu a Marsa do prázdné branky zvyšoval na 3:0 pro nás a stanovil konečné skóre zápasu.Po tomto gólu domácí odpadli a na hřišti bylo jenom jedno mužstvo Čechie Kralupy.Po utkání hráči poděkovali našemu fan klubu za podporu při utkání.Je škoda, že když jsme tak pěkně rozehráli soutěž tak nám to jako v loni přerušil koronavirus.Hlavně abychom byli všichni zdravý a až nám to vláda umožní abychom si zase užívali fotbalu. Musím poděkovat klukům za zodpovědný přístup k utkání a vítězství nad zatím nejlepším mužstvem s kterým jsme hráli.