TL KLY - FK ČECHIE KRALUPY 4:1 ( 1:0)

18.8.2016

TL KLY - FK ČECHIE KRALUPY  4:1 ( 1:0)

Branky: Gospodinov

Sestava:

Hropko

Mynařík   Hořák  Prejza  Arandič

Měchura  Jíša  Moravec Chlapec

Kovář  Gospodinov

Střídali: Pospíšilové, Endy, Sluka, Pokorný Al.

Ve středu 10.8. jsme sehráli přípravný zápas v Klích.Domácí se posílili čtyřmi hráči a brankářem z „A“ mužstva a tak proti nám nastoupilo velice silné mužstvo.Začátek utkání byl ale v naší režii.Z pozorné obrany jsme přecházeli do rychlých protiůtoků a přicházely šance. V 8min. měl obrovskou šanci otevřít skóre Pospíšil.Po krásné akci Moravec-Měchura byl sám před brankářem, ale nedokázal ho překonat.V 9min. Hořák tvrdou střelou z dálky pěkně protáhl domácího brankáře.Ve 14min. se pěkně uvolnil Kovář, ale jeho střela těsně minula branku.Ve 25min. Gospodinov vypíchl míč obránci, ale jeho střela mířila do brankáře.Domácí se snažili, ale jejich útoky naše obrana v čele s brankářem Hropkem s přehledem zastavovala až na 33min.Domácí rozehrávali tr.kop, brankář vyrazil míč na hranici velkého vápna a nekrytý domácí hráč skóroval 1:0 pro domácí.Kluci nepřestali hrát a přišli další šance.Ve 39min. jsme zahrávali rohový kop na který si krásně naskočil Gospodinov, ale jeho hlavička šla těsně nad.Ve 40min. zahrával tr.kop Sluka s jeho tvrdou dobře umístěnou střelou měl brankář velké problémy, ale zvládnul to a tak se skóre neměnilo.

Do druhého poločasu provedl trenér Hořínek změny v sestavě k neprospěchu obrany.Ta přestala fungovat a domácí toho dokázali využít.V 50min. po centru z levé strany, obrana i brankář zaspali a samotný hráč domácích pohodlně hlavou skóroval do prázdné branky 2:0.V 53min. jsme se konečně trefili, Chlapec centroval z levé strany a Gospodinov míč pěkně trefil a snížil na 1:2.V 57min. Chlapec znovu centroval, tentokrát našel Kováře, ale s jeho hlavičkou si brankář poradil.Naše hra dopředu byla dobrá, ale dozadu jsme dělali obrovské chyby a zkušený soupeř je dokázal trestat.V 58min. dlouhý nákop na naši polovinu nedokázal Mynařík zpracovat a domácí hráč své sólo proměnil 3:1.V 68min. dokázal domácí hráč využít nedorozumění mezi Prejzou a Hropkem a pohodlně zvýšil na 4:1.Přesto bych chtěl kluky pochválit.Odehráli pěkný zápas jenom škoda těch zbytečných chyb.Když se jich vyvarujeme a budeme hrát soustředěně jako v 1.poločase tak by to mohlo být dobré.

Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2019