FK ČECHIE KRALUPY - VLTAVAN CHVATĚRUBY 1:2 (0:0)

FK ČECHIE KRALUPY - VLTAVAN CHVATĚRUBY   1:2 (0:0)

Sestava:                                                Hropko
                                        Mynařík  Bulva Seifert   Grich
                                        Vlk Sluka  Hubička T  Růžička
                                                  Kovář      Paprňák

Střídali: Kolář, Dvořák

Třetí kolo Českého poháru jsme odehráli na domácím hřišti proti Vltavanu Chvatěruby.Bylo to utkání dvou rozdílných poločasů. Do utkání jsme vstoupili docela dobře.Hru jsme měli pod kontrolou ale v naší hře bylo hodně nepřesných přihrávek.Přesto jsme si vytvářeli brankové příležitosti.Už v 11min. jsme měli možnost otevřít skóre po úniku dvojice Kovář-Paprňák.Jenom
že Kovář nedokázal přihrát úplně volnému Paprňákovi.Další šance byla ve 14mim.Vlk našel před brankou volného Kováře.Jeho střelu brankář zázračně vyrazil na roh.Z rohu jsme nic nevytěžili.V 17min. Kovář po sólu trefil jenom brankáře.Soupeř hrozil jenom střelami z dálky s kterými si brankář Hropko lehce poradil.Nejvíc práce měl ve 40min. kdy soupeř zahrával tr.kop. Tvrdou střelu Hropko vyrazil.Těsně před koncem poločasu jsme mohli jít do vedení.Kovář zakončil sólo
střelou,která skončila na spojnici tyče a břevna.
Do druhého poločasu proti nám nastoupilo úplně jiné mužstvo.Soupeř byl rychlejší důraznější a začal si vytvářet brankové příležitosti.Naše obrana byla pod velkým tlakem a obránci nevěděli kam dřív skočit.Ve 48min. nás ještě zachránil Mynařík, který vykopával míč z brankové čáry.V 51min. šel sám hráč hostí na naší branku.Brankář Hropko předvedl perfektní zákrok a sólo zlikvidoval.To nás trochu uklidnilo a začali jsme se tlačit před branku hostů.V 52min. Sluka zahrával tr. kop a těsně minul branku.V 71min. jsme šli do vedení.Vlk uvolnil Paprňáka a ten se nemýlil 1:0 pro nás.Po vstřelené brance naše hra opět upadla do podprůměru.Soupeř opět zvýšil důraz a opět nás začal přehrávat.Šanci na vyrovnání dostal v 76min.Po ruce Koláře se kopal pokutový kop,který soupeř s přehledem proměnil 1:1.Po této brance jsme se dlouho nemohli vzpamatovat a soupeř toho využíval.V 78 min. měl soupeř velkou šanci na vstřelení druhé branky.Hráč hostí postupoval sám na brankáře Hropka.Ten mu zmenšil úhel a byla z toho jenom tyč.V 80min. Brankář Hropko vyrážel tvrdou střelu na roh.Po rychlé akci jsme v 81min. mohli jít do vedení my.Růžička uvolnil Hubičku ale ten střílel vedle.V 83 min. soupeř opět udeřil.Po centru z pravé strany volný hráč hlavou rozvlnil naši síť 1:2.Po tomto góĺe jsme zatlačili soupeře před jeho branku ve snaze vyrovnat.Šance jsme měli.Růžička se uvolnil ve vápně ale trefil jenom brankáře.Největší šanci na vyrovnání měl Vlk Po chybě brankáře se dostal k míči.Místo aby střílel do opuštěné branky volil přihrávku na Dvořáka.Toho soupeř stačil zablokovat a nic z toho nebylo.Škoda.Utkání skončilo zaslouženým vítězstvím Chvatěrub které postupují do čtvrtfinále Českého poháru.BLAHOPŘEJEME.