Turnaj FK Čechie

24.2.2019

V sobotu 16.2. náš fotbalový oddíl FK Čechie Kralupy uspořádal turnaj starších přípravek pod záštitou místostarosty MÚ Kralupy nad Vltavou pana Lesáka.Na turnaji startovala družstva, která v soutěži okr. přeboru starších přípravek sk.“A“ skončila na předních místech tabulky,Vojkovice skončili na 2.místě,Veltrusy na 3.místě,Čechie na 4.místě, FK Kralupy na 5.místě.Turnaj se hrál systémem každý s každým a hrálo se dvoukolově a odehrálo se celkem 12 zápasů.Kluci bojovali jako lvi a některé zápasy měli vynikající úroveň.Celkovým vítězem se stalo mužstvo AFK Veltrusy na druhém místě skončilo mužstvo FK Kralupy na třetím místě skončilo mužstvo SK Vojkovice a na čtvrtém místě skončilo pořádající mužstvo FK Čechie.V prvním kole se mužstvu FK Čechie vůbec nedařilo, prohrálo všechny tři zápasy.Ve druhém kole se mužstvo FK Čechie zlepšilo a projevilo se to i na výsledcích, remiza s Veltrusama, těsná porážka od Vojkovic 1:0(Umlauf neproměnil 3 samostatné nájezdy) a v posledním zápase jsme v místním derby porazili FK Kralupy, když jsme přežili v posledních minutách drtivý tlak soupeře.Kluci měli z vítězství ohromnou radost, ale touto porážkou jsme mužstvo FK Kralupy odsunuli na druhé místo.Pro všechna mužstva byly připraveny poháry, medaile, diplomy a sladkosti.Předávání cen se za přítomnosti kamer TV Kralupy se ujali pánové Kostelníček(předseda fotbalového oddílu), Jirák(hospodář oddílu).Všem účastníkům se organizace turnaje líbila slíbili účast na dalším ročníku.

Závěrem bych chtěl poděkovat p.Lesákovi za finanční pomoc při nákupu cen pro turnaj.A v neposlední řadě patří poděkování rozhodčímu p.Novákovi, který odpískal celý turnaj sám a s přehledem jemu vlastním.Soupeř byli s jeho rozhodováním velice spokojeni.

Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2019