VITANA BYŠICE - FK ČECHIE KRALUPY 0:2(0:1)

7.9.2015

VITANA BYŠICE - FK ČECHIE KRALUPY   0:2(0:1)

Branky: Kovář, Chlapec

Hropko

Mynařík Vydřihost Hořák Měchura

Vlk    Sluka     Všolák       Dvořák

Hubička T  Kovář

Střídali: Chlapec, Malitchi

V neděli 23.8 jsme sehráli první mistrovský zápas v Byšicích a zápas se nám vydařil. Vyhráli jsme 2:0 a připsali si 3body do tabulky. Utkání to ale nebylo jednoduché.V 7min. Hořák vyrobil na půlce chybu, kterou musel hasit Vydřihost.V 8min. jsme se radovali.Měchura pasem za obranu vyslal na zteč Kováře a ten se nemýlil 0:1.Ve 13min. došlo ke zranění Měchury(vykloubené rameno)přesto ale obětavě utkání dohrál.Ve 14min. Všolák uvolnil Kováře, ten ale nedokázal prostřelit domácího brankáře.Od 17min. přišel tlak domácích a začali nám zle zatápět.Vlk špatně vyřešil situaci na polovině hřiště a poslal domácí do šance,brankář Hropko byl na místě.Další obrovskou šanci na vyrovnání měli domácí ve 27min. Hropko opět předvedl vynikající zákrok.Ve 33min. jsme my měli šanci na zvýšení náskoku, ale Kovář úplně sám před prázdnou brankou nedokázal míč dostat do branky(nastřelil břevno).Ve 44min. opět čaroval Hropko,dokázal vyrazit umístěnou hlavičku domácího hráče z 5-ti metrů.

Do druhého poločasu provedl trenér Hořínek změnu v sestavě.Nevýrazného Hubičku nahradil Chlapec.Do druhého poločasu domácí nastoupili s odhodláním něco udělat s výsledkem.Zatlačili nás, herně byli lepší, ale střelecky se neprosadili.My jsme se soustředili na to abychom neudělali chybu v obraně a čekali jsme na brejk, který nám vyšel v 65min.Na pravé straně se uvolnil Vlk a centrem našel Chlapce, který HLAVOU zvýšil na 0:2.V 72min. domácí nastřelili tyč a v 78min. po zmatcích v naší obraně opět předvedl Hropko vynikající zákroky a udržel čisté konto.V 88min.

trenér Hořínek opět střídal,Kováře nahradil Malitchi.Utkání se dohrávalo už v klidu.Naši kluci takticky drželi míč a nepustili domácí do žádné akce, kterou by ohrozili naší branku.Za bojovný a taktický výkon jsme si vítězství zasloužili.