VLTAVAN CHVATĚRUBY - FK ČECHIE KRALUPY 0:2(0:2)

11.4.2016

VLTAVAN CHVATĚRUBY - FK ČECHIE KRALUPY  0:2(0:2)

 

Branky: Gospodinov, Kovář

 

Sestava:

                                           Hropko

                       Mynařík  Seifert  Prejza Měchura

                       Vlk     Sluka     Všolák      Havel

                                    Kovář  Gospodinov

 

Střídali:Chlapec, Hořák, Arandič

 

V sobotu 9.4. jsme sehráli 3.mistrovský zápas ve Chvatěrubech s místním Vltavanem.V tomto zápase jsme byli favority a svoji roli jsme potvrdili.Od začátku utkání jsme byli lepším mužstvem a vytvářeli jsme si gólové šance.Už ve 3min. mohl Kovář, po pěkném uvolnění od Vlka otevřít skóre, ale netrefil zařízení.Ve 13min. to byl opět Kovář, který po centru Vlka hlavičkoval nad branku.V 16min. byl ve vápně sražen Gospodinov, píšťalka rozhodčího zůstala němá.V 17min. se ke střele odhodlal sváteční střelec Všolák a jeho střela z 25metrů orazítkovala břevno domácí branky.V 19min. jsme se už střelecky prosadili.Na rohový kop si naběhl ,,Dino“ Gospodinov a hlavou zavěsil 0:1.Gól oslavil svým typickým kotoulem.Ve 33min. po akci Vlk – Gospodinov – Kovář zvyšoval na 0:2.Domácí zahrozili ve 35 a 37min. po rohových kopech, ale střely skončily mimo naší branku.Obrovskou šanci vstřelit gól měli domácí ve 45min.Po chybě v naší obraně se domácí hráč sám řítil na Hropka, ale ten vynikajícím zákrokem šanci zlikvidoval a udržel čisté konto.

Druhý poločas jsme opět zahájili velkým tlakem a v 55min. jsme předvedli jsme krásnou akci, která ale neskončila gólem.Všolák uvolnil Gospodinova a ten přihrával do vápna úplně volnému Kovářovi, ale brankář domácích stačil zachránit.V 60min. Sluka našel centrem Kováře, jeho hlavička skončila od obránce v autu.V 61min.trenér Hořínek poprvé střídal.Kartou ohroženého Kováře nahradil Hořák.V 67min. Všolák uvolnil Gospodinova, jeho střela skončila v boční síti.V 68min.trenér Hořínek střídal podruhé.Gospodinova nahradil Chlapec.V 70min. odstoupil pro zranění Mynařík, kterého nahradil Arandič.V 82min. domácí po rohovém kopu stříleli vedle naší branky.Obrovskou šanci na navýšení skóre měl v 90min. Hořák.Všolák se uvolnil  a přihrál úplně volnému Hořákovi, který byl sám před domácím brankářem, ale jeho koncovka byla žalostná, překopl branku.Naše mužstvo odehrálo pěkný zápas a zaslouženě vyhrálo. Výkonem muselo potěšit naše příznivce, kteří i v tak nepříznivém počasí přišli povzbudit naše mužstvo.D Í K Y.Chtěl bych ještě poděkovat Petru Vlkovi, který i když má problémy v rodině, odehrál vynikající zápas a značnou měrou přispěl k vítězství.   

Autor: Jan Jirák   |   Sekce: Články   |   Tisk   |   Poslat článek známému


Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2019

FK Čechie Kralupy