VROČNÍ ZPRÁVA A HODNOCENÍ FK ČECHIE KRALUPY

15.7.2015

ROČNÍ ZPRÁVA  A HODNOCENÍ FK ČECHIE KRALUPY

LETNÍ PŘÍPRAVA

V ,,A“ mužstvu FK Čechie došlo v podzimní části ročníku 2014-2015 ke změnám v kádru. Na přestup přišel Měchura. Na roční hostování jsme získali Vydřihosta z Otvovic, Szajka z FK Kralupy, a na půlroční hostování Poláčka z FK Kralupy. Z FK Junior Kralupy se vrátili Petříček a Paksi.Svoji aktivní činnost ukončili: Růžička, Bulva, Grich.
Kádr pro podzimní sezónu tvořili:
Brankáři : Hrobko, Hubička D.
Obránci :  Mynařík,Petříček,Seifert, Prejza, Dvořák, Vydřihost, Paksi
Záložníci : Všolák, Vlk, Jareš, Hubička T, Sluka, Měchura,Poláček,
Útočníci :  Paprňák, Kovář, Szajko,

LETNÍ PŘÍPRAVA
                                   byla zahájena 29.7.Trénovalo se 2x v týdnu.Před zahájením mistrovské soutěže jsme odehráli dva přátelské zápasy.V prvním zápase jsme porazili Otvovice 3:2 na jeho hřišti.Druhý zápas
s AFK Libčice jsme odehráli na našem stadionu.V kvalitním zápase se silným soupeřem(účastník okr.přeboru PZ) jsme prohráli 5:4.Do mistrovské soutěže jsme vstoupili velice dobře.V prvním zápase jsme porazili Záryby,,B“4:1 a ve druhém jsme rozdrtili Cítov 7:1.Mysleli jsme si ,že v nové soutěži nebudeme mít problém a budeme se pohybovat v horní části tabulky.Vystřízlivění přišlo ve 3kole v Horních Beřkovicích kde jsme prohráli 6:2.Naše mladá obrana nestačila na zkušený celek domácích a kupila chybu za chybou.Ve čtvrtém kole jsme ještě doma dokázali porazit Čečelice 4.3, ale potom přišla série neúspěchů.
Porážky- Obříství 4:2, Všestudy 2:0, Horní Počaply 2:0.Po těchto porážkách jsme se dostali do útlumu a nebyli jsme schopni porazit ani  Vehlovice 1:1, Mlékojedy 0:0, Řepín,,B“ 1:1. Zvítězili jsme jen nad Zálezlicemi 6:0.Prohráli jsme i s posledním mužstvem v tabulce Sokolem Střezivojice 3:1.Prohráli jsme i poslední mistrovský zápas s Botafogem Mělník.Tento zápas jsme měli velice dobře rozehraný.V prvním poločase jsme vedli 1:0 a měli jsme hodně příležitostí zvýšit svůj náskok.Nestalo se tak a soupeř nás za to potrestal.Prohráli jsme 3:1.Víc než porážka nás mrzelo zranění našeho nejlepšího střelce Michala Paprňáka.10min.před koncem odstoupil z utkání(zlomenina v nártu).

ZIMNÍ PŘÍPRAVA

Do jarní sezóny ročníku 2014-2015 byla provedeny změny v kádru FK Čechie.Hráči Petříček, Paksi, Szajko, Poláček se nezapojili do zimní přípravy a tak byli z kádru vyřazeni.Pro zranění se nemohl zapojit ani Paprňák a tak jsme potřebovali doplnit mužstvo.Do mužstva přišel Pokorný(ukončeno hostování ve Všestudech), Chlapec z FK Kralupy, a svoji fotbalovou kariéru obnovil náš hráč Gospodinov.

Kádr pro jarní sezónu tvořili:

Brankáři: Hropko, Hubička D

Obránci : Mynařík, Seifert, Prejza, Vydřihost,Měchura,
Záložníci: Vlk, Sluka, Všolák, Jareš, Chlapec, Dvořák,Hubička T
Útočníci: Kovář, Gospodinov, Pokorný

ZIMNÍ PŘÍPRAVA
                        byla zahájena 27.1. Trénovalo se třikrát v týdnu.V úterý v tělocvičně na gymnáziu, ve čtvrtek a v sobotu na UT za zimním stadionem.Před zahájením mistrovské soutěže jsme sehráli přátelské utkání se Sokolem Uhy, zápas skončil 2:2.V Českém poháru jsme sehráli tři utkání, porazili jsme Chlumín 6:2, s Beřkovicema jsme prohráli 3:2, a v Zárybech jsme remizovali 4:4,ze skupiny jsme nepostoupili.Jarní sezóna nám vyšla, dařilo se nám více na venkovních hřištích než domácích. Výsledky na cizích hřištích:Čechie- Záryby 4:4, v Cítově jsme vyhráli 4:2, v Čečelicích jsme vyhráli 6:1, ve Všestudech jsme remizovali 1:1( nejlepší naše utkání jara), ve Vehlovicích jsme remizovali 2:2, v Zálezlicích jsme remizovali 1:1( toto utkání nám nevyšlo), jediná porážka byla v Řepíně.Výsledky doma
Čechie-Beřkovice 2:3, Obříství 2:1, Horní Pokáply 0:4, Mlékojemy 2:2, Střezivojice 5:2, Botafogo 3:2.
Skončili jsme na pěkném 6.místě.Škoda že nám nevyšla podzimní sezóna, umístnění by mohlo být ještě lepší.

V soutěži jsme vstřelili :58 branek tj. průměr 2,23 branky na zápas
Obdrželi jsme               : 50 branky tj. průměr 1,92   branky na zápas
Nejlepší střelci:  Kovář 20branek,Paprňák 18 branek, Hubička T 10 branek, Vlk 8 branek,
                           Jareš a Gospodinov po 7brankách, Vydřihost 6 branek