FK Čechie - AFK Libčice 3:1 (0:1)
Branky: Tomáš Mašek, Filip Marx, Daniel Hamák (p)
Sestava: Hamák - Mašek, Lorenc, Berka, Vojtek - J. Čech, Brož, Marsa, Novák, Barnat - Gaško
Střídaní: Zajíček, Klecker, M. Čech, Marx, Drobný

Poslední utkání podzimu nás zastihlo v útlumu. Začátek zápasu jsme prospali a to trvalo do cca 60 minuty.
Potom jsme vystřídali 5 hráčů a konečně se začal hrát z naší strany fotbal. V posledních 30 minutách jsme
zápas otočili a soupeř se téměř nedostal ze své poloviny. Děkujeme Všem za podporu.

Krajská A třída – 12. kolo
FK Čechie - FK Kralupy 2:1 (0:0)
Branky:
Lukáš Brož, Jiří Novák (p)
Sestava: Hamák – Lorenc, M. Čech, Horák, Vojtek – Zajíček, Marsa, J. Čech, Novák, Berka - Gaško
Střídali: Brož, Pokorný, Drobný

Dnašní KRALUPSKÉ DERBY skončilo NAŠÍM VÍTĚZSTVÍM :-)
Fantastická podpora našich fanoušku (120), výrobné tempo zápasu, napětí až do posledních minut.
Po většinu zápasu jsme byli lepší a i přes gól FK Kralupy na 0:1 jsme soupeře do dalších šancí nepustili

a skóre otočili v 89 minutě na 2:1. Výborně dnes hrál Lukáš Brož, který jako náhradník, po příchodu na hřiště
oživil hru. První gól dal a druhý gól byl z pokutového kopu po faulu na něj.
Za dnešek si CELÝ tým zaslouží pochvalu.

Příští neděli od 10:15 je poslední utkání podzimu, na našem hřišti přivítáme AFK Libčice. Přijďte se podívat
a podpořit naše naděje.

Krajská A třída – 11. kolo
TJ Klíčny - FK Čechie 1:8 (1:5)
Branky:
3x Jakub Čech, 2x Daniel Hamák, Jiří Novák, 1x Martin Gaško
Sestava: Pokorný – Lorenc, M. Čech, Horák, Vojtek – Zajíček, Brož, J. Čech, Novák, Berka - Hamák
Střídali: Barnat, Mašek, Gaško, Klecker

Dnes jsme v zápase dominovali, čemuž odpovídá i výsledek 1:8 z Klíčan. Skvělý byl hlavně střed pole.
Před derby velmi důležité posílení sebedůvěry. Na derby v neděli v 10:15 jste zváni a přijďte nás podpořit.

Krajská A třída – 10. kolo

Sokol Červený Újezd - FK Čechie 4:3 (3:1)
Branka: Jakub Čech, Lukáš Brož, Matěj Vojtek
Sestava: Hamák – Mašek, M. Čech, Horák, Berka – Marsa, J. Čech, Novák, Gaško - Marx, Pokorný
Střídali: Brož, Vojtek, Barnat

Proti týmu složenému pouze z hráčů staršího dorostu jsme předvědli dobrý výkon a dali jsme tři branky.
Ze čtyř obdržených branek byly tři po hrubkách v defenzívě.
V dalších zápasech se poučíme a budeme silnější. Příjďte nás podpořit.

Krajská A třída – 9. kolo

Čechie Kralupy - SK Pavlíkov 2:2 (1:1)
Branka: Gaško, Novák
Sestava: Hamák - Mašek, Lorenc, Horák, Berka - Zajíček, Novák, Marsa, J. Čech, Hamák - Gaško
Střídaní: Marx, M. Čech

Krajská A třída – 8. kolo

Spartak Průhonice - Čechie Kralupy 0:3 (0:0)
Branka: Lorenc, Pokorný, Mašek
Sestava: Hamák - Mašek, Lorenc, Horák, Berka - Drobný, Novák, Klecker, Čech, Brož - Gaško
Střídaní: Barnat, Pokorný, Vojtek

Krajská A třída – 7. kolo

Čechie Kralupy - AFK Tuchlovice 2:1 (2:0)
Branka: Novák, Hamák
Sestava: Pokorný - Mašek, Lorenc, Horák, M. Čech - Klecker, Novák, J. Čech, Brož - Hamák, Gaško
Střídali: Marsa, Barnat, Zajíček, Drobný

Krajská A třída – 6. kolo

AFK Loděníce - FK Čechie Kralupy 5:1 (4:1)
Branka: Gaško
Sestava: Hamák - Drobný, Lorenc, Horák, Berka - Gaško, Novák, Marsa, J. Čech, Brož - Hamák
Střídali: M. Čech

Na zápas jsem jeli vyzkoušet pevnost naší, do té doby, nejlepší obrany v soutěži s první celkem soutěže.
Na půlroční přestup nás posílil Sebastián Klecker, který u nás již působil v žákovských kategóriích. Soupeř
na nás vlétnul a po 11. minutách to bylo 2:0. Chybou bránkáře jsme snížili na 2:1, ale nai darovaný gól nás
nedonutil dohrát zápsat v napětí. Soupeř byl ve všch směrech lepší a naši kluci nebyli schopni reagovat na
vývor utkání. Výsledek 5:1 byl více než spravedlivý. Další zápas sehrajeme doma v neděli v 10:15 s celkem
Tuchlovic, kde opět ukážeme, že fotbal umíme. Příjďte nás povzbudit.

Krajská A třída – 5. kolo

FK Čechie Kralupy - Slovan Kladno 12:0 (4:0)
Branky: 6x Gaško, 3x Hamák, 1x Novák, Lorenc, Marsa
Sestava: Pokorný - Mašek, Lorenc, Horák, Berka - Gaško, Novák, Klecker, J. Čech, Brož - Pokorný
Střídali: Vojtek, Barnat

Kluci dali na začátku dva rychlé góly a poté se přizpůsobili hře soupeře, takže hra byla velmi nepřesná.
Na konci prvního poločasu přidali další dva góly a ve druhém poločasu už jasně soupeře přehráli.
Dokráčeli v pohodě k jasnému vítězství.

Krajská A třída – 4. kolo

Slovan Velvary - FK Čechie Kralupy 1:1 (0:0)
Branka: Novák
Sestava: Hamák - Mašek, Lorenc, Horák, Berka - Gaško, Novák, Marsa, Čech, Brož - Pokorný
Střídali: Drobný, Bernat

Nejtěžší zápas s kvalitním soupeřem, vyrovnanou hrou. I tak jsme si vytvořili víc šancí, bohužel nás zradila koncovka.
Velká pochvala klukům, zápas odmakali a vyrovnání jsme se dočkali v nastaveném čase.
Příští utkání v neděli 18.9. v 10:15 doma proti Slovanu Kladno.

Krajská A třída – 3. kolo

FK Čechie Kralupy – Tatran Rakovník 8:0 (4:0)
Branky: 3x Novák, 2x Čech, 1x Gaško, Berka, Drobný
Sestava: Hamák - Mašek, Lorenc, Horák, Berka - Gaško, Novák, Marsa, Čech, Brož - Koukolíček
Střídali: Drobný, Pokorný, Bernat

Konečně vítězný zápas dorostu. Kluci od začátku diktovali tempo zápasu a soupeř s vypětím všech sil bránil vlastní pokutové území.
Praticky v pravidelných intervalech kluci dávali gól co deset minut. Soupeř se nedostal praticky k žádné střele a konečné skóre 8:0 odpovídá vývoji utkání.
Všichni kluci zaslouží pochvalu za velmi povedené představení.

Krajská A třída – 2. kolo
FK Rudná - FK Čechie Kralupy 1:1 (1:0)
Branka: Lukáš Brož
Sestava: Pokorný - Mašek, Lorenc, Horák, Berka - Gaško, Novák, Marsa, Čech, Brož - Hamák

Do zápasu jsme vstoupi výborně, celý první poločas jsme soupeře přehrávali a vypracovali jsme si spoustu šancí.
Ve druhé minutě, po dlouhé přihrávce za obranu a centru do pokutového území hlavou skóroval Lukáš Brož.
Poté jsme si vypracovali dva samostané nájezdy na brankáře, které jsme proměnili. Soupeř ve druhém poločase vyrovnal hru
a vyrovnal z centru. Škoda neproměňování gólových situací, která nás již druhé utkání v řadě stálo body.
Výkon byl, hlavně v prvním poločase, výborný.

Krajská A třída – 1. kolo

FK Čechie Kralupy – SK Lhota 1:1 (0:0)
Branka: Daniel Hamák
Sestava: Pokorný - Mašek, Lorenc,  Horák, Zajíček - Gaško, Novák, Marsa, Čech, Brož - Hamák
Střídali: Koukolíček, Berka, Drobný

V prvním kole dorostenci remizovali s SK Lhota. Velmi kvalitní soupeř ukázal klůkům, že zápasy v A třídě nebudou jednoduché.
Remízový zápas se spoustou šancí na obou stranách. Ve druhém poločase šel do brejku Kuba Čech a po kličce brankáři ho srazil
obránce Lhoty. Nařízený pokutový kop proměnil Dan Hamák. V závěru si soupeř vytvořil velký tlak a kluci jednou inkasovali.
Po zápase bylo vidět, že kluci nechali na hřišti vše.