Komentáře utkání

Krajská A třída – 5. kolo

FK Čechie Kralupy - Slovan Kladno 12:0 (4:0)

Branky: 6x Gaško, 3x Hamák, 1x Novák, Lorenc, Marsa
Sestava: Pokorný - Mašek Lorenc Horák Berka - Gaško Novák Marsa J. Čech Brož - Hamák
Střídali: M. Čech

Kluci dali na začátku dva rychlé góly a poté se přizpůsobili hře soupeře, takže hra byla velmi nepřesná.
Na konci prvního poločasu přidali další dva góly a ve druhém poločasu už jasně soupeře přehráli.
Dokráčeli v pohodě k jasnému vítězství.

Krajská A třída – 4. kolo

Slovan Velvary - FK Čechie Kralupy 1:1 (0:0)

Branka: Novák
Sestava: Hamák - Mašek Lorenc Horák Berka - Gaško Novák Marsa Čech Brož - Pokorný
Střídali: Drobný, Bernat

Nejtěžší zápas s kvalitním soupeřem, vyrovnanou hrou. I tak jsme si vytvořili víc šancí, bohužel nás zradila koncovka.
Velká pochvala klukům, zápas odmakali a vyrovnání jsme se dočkali v nastaveném čase.
Příští utkání v neděli 18.9. v 10:15 doma proti Slovanu Kladno.

Krajská A třída – 3. kolo

FK Čechie Kralupy – Tatran Rakovník 8:0 (4:0)

Branky: 3x Novák, 2x Čech, 1x Gaško, Berka, Drobný
Sestava: Hamák - Mašek Lorenc Horák Berka - Gaško Novák Marsa Čech Brož - Koukolíček
Střídali: Drobný, Pokorný, Bernat

Konečně vítězný zápas dorostu. Kluci od začátku diktovali tempo zápasu a soupeř s vypětím všech sil bránil vlastní pokutové území.
Praticky v pravidelných intervalech kluci dávali gól co deset minut. Soupeř se nedostal praticky k žádné střele a konečné skóre 8:0 odpovídá vývoji utkání.
Všichni kluci zaslouží pochvalu za velmi povedené představení.

Krajská A třída – 2. kolo
Branka: Brož
FK Rudná - FK Čechie Kralupy 1:1 (1:0)
Sestava: Pokorný - Mašek Lorenc Horák Berka - Gaško Novák Marsa Čech Brož - Hamák

Do zápasu jsme vstoupi výborně, celý první poločas jsme soupeře přehrávali a vypracovali jsme si spoustu šancí.
Ve druhé minutě, po dlouhé přihrávce za obranu a centru do pokutového území hlavou skóroval Lukáš Brož.
Poté jsme si vypracovali dva samostané nájezdy na brankáře, které jsme proměnili. Soupeř ve druhém poločase vyrovnal hru
a vyrovnal z centru. Škoda neproměňování gólových situací, která nás již druhé utkání v řadě stálo body.
Výkon byl, hlavně v prvním poločase, výborný.

Krajská A třída – 1. kolo

Branka: Hamák
FK Čechie Kralupy – SK Lhota 1:1 (0:0)
Sestava: Pokorný - Mašek Lorenc Horák Zajíček - Gaško Novák Marsa Čech Brož - Hamák
Střídali: Koukolíček, Berka, Drobný

V prvním kole dorostenci remizovali s SK Lhota. Velmi kvalitní soupeř ukázal klůkům, že zápasy v A třídě nebudou jednoduché.
Remízový zápas se spoustou šancí na obou stranách. Ve druhém poločase šel do brejku Kuba Čech a po kličce brankáři ho srazil
obránce Lhoty. Nařízený pokutový kop proměnil Dan Hamák. V závěru si soupeř vytvořil velký tlak a kluci jednou inkasovali.
Po zápase bylo vidět, že kluci nechali na hřišti vše.