Mezinárodní turnaj Orange Cup

 Mezinárodní fotbalový turnaj  Orange Cup 2016 v nizozemském městě Ommen v termínu 25.5. – 28.5. 2016

Fotbalové mužstvo FK Čechie Kralupy mladší přípravky ročníku 2007 se díky podpoře sponzorů: Město Kralupy, MERO ČR,  a.s., a Reisswolf zúčastnilo mezinárodního fotbalového turnaje Orange Cup 2016 v nizozemském městě Ommen v termínu 25.5.-28. 5. 2016. 
Tohoto turnaje se zúčastnila mužstva z celé Evropy  (Německo, Polsko, Holandsko, Česká republika, Francie, atd.). Tým FK Čechie Kralupy ročníku 2007 byl rozlosován do základní skupiny, ve kterém byla tato mužstva: 
1. Čechie Kralupy (Česká republika)
2. OZC Ommen (Holandsko)
3. BS Gdaňsk (Polsko)
Výsledky FK Čechie Kralupy v základní skupině: 
1. zápas: FK Čechie Kralupy x BS Gdaňsk 0:6 
2. zápas: FK Čechie Kralupy x OZC Ommen 4:3
branky FK Čechie: Čech, Palice, Seidl, Kvacskai
3. zápas: FK Čechie Kralupy x BS Gdaňsk 1:4 
branka FK Čechie: Suk
4. zápas: FK Čechie Kralupy x OZC Ommen  5:0 
branky FK Čechie: Palice 2x, Chlapec, Seidl, Kvacskai
 
V celkovém konečném pořadí této skupiny se FK Čechie Kralupy umístila na 2. místě a postoupila na základě bodového hodnocení a lepšího skóre do semifinále celého turnaje kategorie U9. 
Semifinálový zápas odehrála FK Čechie Kralupy v sobotu 27. 5. 2016 od 11:30 hodin s domácím týmem OVC Ommen. 
Toto utkání se odehrálo za velmi dobré divácké kulisy, kde samozřejmě všichni fandili domácímu týmu. FK Čechie Kralupy odehrála velmi dobré utkání proti favoritovi a nakonec po tuhém boji prohrála 0:2. 
Po tomto prohraném utkání nás už jen čekal zápas o konečné třetí místo v turnaji. 
 
Zápas o třetí místo s týmem Gdaňsk
V pravidlech tohoto mezinárodního turnaje bylo, že zápas o 3.místo se nebude hrát klasickým způsobem, ale o konečném umístění rozhodnou pokutové kopy. Každý tým musel nominovat celkem pět hráčů. Z našeho týmu byli jmenováni tito hráči: Jirka Palice, Martin Suk, Vojta Kvacskai, Matěj Čech a Honzík Seidl. Po realizaci pěti pokutových kopů z každého týmu byl stav nerozhodný 3:3, proto dále o vítězi musela rozhodnout tzv. „náhlá smrt“. Bohužel náš tým neproměnil jeden z pokutových kopů a skončil celkově na čtvrtém místě v turnaji. 
Turnaje se zúčastnili za FK Čechie Kralupy tito hráči: Jan Škuthan, Nicolas Frank, Jiří Palice, Jakub Šimral, Martin Suk, Vojtěch Kvacskai, Tomáš Bezděk, Šimon Chlapec, Jan Seidl, Matěj Čech, Matěj Němec a Max Horák. Trenéři: Jiří Palice starší, Svatopluk Seidl a Jan Šimral a fanouškovské  trio: Pavel Chlapec, Pavel Kvacskai a Dušan Bezděk. 
 
PODĚKOVÁNÍ SPONZORŮM A RODIČŮM DĚTÍ ZA FINANČNÍ PODPORU MEZINÁRODNÍHO ZÁJEZDU TÝMU FK ČECHIE KRALUPY ROČNÍKU 2007 DO NIZOZEMSKA.
 
 
 
 
 
 


Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2021

FK Čechie Kralupy