Komentáře utkání

Krajský přebor – 6. kolo
Viktoria Vestec - FK Čechie 4:4 (3:1)
Branky: 2x Šimon Měchura, 1x Štěpán Zíka, Tomáš Zajíček
Sestava: T. Zajíček, Š. Měchura, Špáda, Masný, Jíše, Smejkal, Korček, Boháč, Háva, Umlauf, Raylyuk, Gago, Hanáček, Zíka, Kish

Ve Vestci se klukům podařil podobný kousek jako proti Jesenici. První poločas opanoval soupeř a v poločase vedl 3:1.
Díky velkému tlaku ve druhém poločase kluci třemi góly v závěrečných 20 minutách vyrovnali na 4:4 a z Vestce si vezou cenou remízu.

Krajský přebor – 5. kolo
FK Čechie – Slavia Jesenice 5:5 (3:1)
Branky: 4x Tomáš Háva, 1x Jakub Hanáček
Sestava: Š. Měchura, Špáda, T. Zajíček, Masný, Jíša, Smejkal, Korček, Januška, Boháč, Háva, Umlauf
Ravlyuk, Gago, Hanáček, Zíka

Daší mistrovské utkní přineslo remízu se Slávii Jesenice. V prvním poločase měli kluci jasnou převahu a vyhráli ho 3:1.
Ve druhém poločase soupeř velmi přidal a postupně otočil skóre na 5:3. Poté zabrali i naši hráči a posledních 10 minut nepustili
soupeře na svoji polovinu. Díky tomu se jim v závěru podařilo srovnat na 5:5.

Krajský přebor – 4. kolo
MFK Dobříš - FK Čechie – 8:2 (5:1)
Branky: 2x Tomáš Háva
Ravlyuk, Gago, Hanáček, Zíka

Zápas v Dobříši byl v jednoznačné režii domácích. Kluci se snažili a makali, ale soupeř byl prostě lepší.
Držíme palce do dalších zápasů.

Krajský přebor – 3. kolo
FK Čechie Kralupy – FK Králův Dvůr 7:1 (5:0)
Branky: 2x Tomáš Háva, Jan Boháč, 1x Šimon Měchura, Kryštof Januška, David Ravlyuk

Další domácí utkní mělo podobný průběh jako pro Švermovu. Mladší žáci si vytvořili pohodlný náskok už v prvním poločase.
Druhý poločase se dohrával v poklidném tempu a kluci hlavně díky prvnímu poločasu dokráčeli k jasnému vítězství.

Krajský přebor – 1. kolo.
FK Čechie Kralupy – Baník Švermov 9:2 (2:2)
Branky: 2x Šimon Měchura, Masný, Korček, 1x Špáda, Smejkal, Jíša

Jednoznačné utkní o začátku až do konce, Soupeř trošku kousal v prvním poločase, ale druhý byl jednoznačně v režii Čechie.
Kluci vyhráli naprosto zaslouženě.