TJ Sokol Sazená - FK Čechie Kralupy 1:4 (0:2)
Branky: 2x Moravec, 1x Jerečič, Hamák
Sestava: Pospíšil - Vycovský, Vydra, Prejza, Lorenc - Beránek, Sluka, Moravec, Prášil - Jerečič, Kovář
Střídali: Janík, Hamák, Čech, Gaško

Čechie měla od začátku utkání pevně v rukou a brzy se ujali vedení 2:0. Na konci poločasu sice dostal Milan Jerečič
červenou kartu, ale i tak dokazal Lukáš Moravec ve druhém poločase vstřelit dva góly. Díky tomu Čechie jasně vyhrála 4:1.
Příští neděli nás čeká důležité utkání na půdě Vltavanu Chvatěruby.

Muži IV. třída – 5. kolo
FK Čechie Kralupy - Sokol Chlumín / Tuhaň 10:0 (4:0)
Branky: 3x Jerečič, 3x Moravec, 2x Vydra, 1x Čech, Beránek
Sestava: Pospíšil - Vycovský Vydra Prejza Lorenc - Beránek Sluka Moravec Hamák - Jerečič Kovář
Střídali: Pešek Havel Čech

Čechie vstupovala do utkání s vědomín, že hrají proti předposlednímu týmu tabulky.Od začátku bylo jasné, že zápas bude o tom
kolik gólů dokáží soupeři vstřelit. Celý zápas byl kontrolou hráčů Čechie a kdybychom proměnili všechny šance, tak by zápas mohl

skončit i 20:0. Mužstvo chce jít do vyšší soutěže, takže takového zápasy musí s přehledem zvládat.

Muži IV. třída – 4. kolo
Sokol Dřínov - FK Čechie Kralupy 2:7 (1:2)
Branky: 3x Jerečič, 2x Kovář, 1x Moravec, Janík
Sestava: Pospíšil - Beránek Vydra Prášil Vacovský - Gaško Moravec Sluka Vlk - Hamák Kovář
Střídali: Jerečič Lorenc Všolák Pešek Havel Janík

Po vyrovnaném prvním poločase, kdy se trefili Moravec a Janík se ve druhém poločase ukázala naše síla
a hlavně díky hattricku Milana Jerečiče si Čechie odvezla zasloužené 3 body z Dřínova.