AMFORA CUP 2018

Mezinárodní fotbalový turnaj  AMFORA CUP 2018 v chorvatském městě Poreč v termínu 18. 5. – 20.  5. 2018

Fotbalové mužstvo FK Čechie Kralupy starší přípravky ročníku 2007 se díky podpoře sponzorů: Město Kralupy a MERO ČR, a.s., zúčastnilo mezinárodního fotbalového turnaje Amfora CUP 2018 v chorvatském městě Poreč v termínu 18. 5.-20.  5. 2018.
Tohoto turnaje se zúčastnila mužstva z celé Evropy (Německo, Polsko, Holandsko, Česká republika, Francie, Itálie, Rakousko, atd.). Tým FK Čechie Kralupy ročníku 2007 nastoupil celkem k 5 zápasům.

Výsledky FK Čechie Kralupy na turnaji:
1. zápas: FK Čechie Kralupy x Austia Vídeň (Rakousko) 0:6
branka: nikdo
2. zápas: FK Čechie Kralupy x Akademie Wroclaw (Polsko) 3:0
branky FK Čechie: Lisec, Palice, Kvacskai
3. zápas: FK Čechie Kralupy x Akademie Klagenfurt (Rakousko) 2:0
Branky FK Čechie: Kvacskai, Němec
4. zápas: FK Čechie Kralupy x SV Waldperlach (Německo) 0:2
branky FK Čechie: nikdo
5. zápas: FK Čechie Kralupy x SV Haslach (Německo) 0:0 a 3:2 na penalty
branky FK Čechie: Palice, Lisec, Kolouch

V celkovém konečném pořadí celého turnaje se FK Čechie Kralupy umístila na výborném 7. místě z celkových 16. účastníků této věkové kategorie.
Turnaje se zúčastnili za FK Čechie Kralupy tito hráči: Jan Škuthan, Nicolas Frank, Jiří Palice, Tomáš Bláha, Martin Suk, Vojtěch Kvacskai, Tomáš Bezděk, Jan Seidl, Matěj Němec, Matyáš Kolouch, Max Lisec a Lukáš Tyller. Trenér: Jiří Palice starší a fanouškové:

PODĚKOVÁNÍ SPONZORŮM A RODIČŮM DĚTÍ ZA FINANČNÍ PODPORU MEZINÁRODNÍHO ZÁJEZDU TÝMU FK ČECHIE KRALUPY ROČNÍKU 2007 DO CHORVATSKA.

Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2018