MERO CUP 2014

Dne 24. května 2014 se uskutečnil turnaj Fotbalového klubu Čechie Kralupy nad Vltavou, minipřípravek za podpory společnosti MERO ČR, a. s., Kralupy nad Vltavou s názvem MERO CUP.

Tohoto turnaje se zúčastnilo 8 fotbalových týmů a hrálo se nejdříve ve 2. skupinách. Do skupiny A byly nalosovány týmy – FK Čechie Kralupy, SK Vojkovice, Spartak Průhonice a SK Lípa Postřižín. Dále do skupiny B. byly nalosovány týmy – TJ SK Satalice, SKK Hovorčovice, dále TJ Praga a FC Mělník.

Hrací doba každého zápasu byla 2 x 10 minut.

8. místo - SK Lípa Postřižín

Pro první tři vítězné týmy byly připraveny poháry, diplomy, medaile a sladkosti a pro další týmy umístěné v pořadí 4. až 8. místo byly připraveny medaile a také sladké odměny. Všem týmům se turnaj velice líbil a slíbily, že se k nám budou rády vracet.