Dne 14. dubna 2018 se uskutečnil turnaj Fotbalového klubu Čechie Kralupy nad Vltavou, starších přípravek za podpory společnosti MERO ČR, a. s., Kralupy nad Vltavou s názvem MERO CUP 2018.

Tohoto turnaje se zúčastnilo 6 fotbalových týmů a hrálo se systémem každý s každým v jedné skupině a následným systémem play-off, který určil konečné umístění týmů. Turnaje se zúčastnila mužstva FK Čechie Kralupy, FK Kralupy 1901, SKK Hovorčovice, SK Ďáblice, SK Slaný a FK Neratovice-Byškovice.

Hrací doba každého zápasu byla 1 x 15 minut.

Po skvělém výkonu všech zúčastněných dětí se týmy umístily v tomto pořadí:

1. místo           -           SKK Hovorčovice

2. místo           -           FK Čechie Kralupy

3. místo           -           FK Neratovice - Byškovice

4. místo           -           FK Kralupy 1901

5. místo           -           SK Ďáblice

6. místo           -           SK Slaný

Pro všechny týmy byly připraveny poháry, diplomy, medaile a sladkosti. Všem týmům se turnaj velice líbil a slíbily, že se k nám budou rády vracet.

Veškeré informace naleznete i na webových stránkách Čechie Kralupy – www.cechiekralupy.cz – ročník 2007.

14. dubna 2018

Mapa webu  |  Redakční systém WebRedakce - NETservis s.r.o. © 2018