Viktoria Vestec - FK Čechie Kralupy 3:2 (2:1)

Branky: F. Zajíček, J. Měchura
Sestava: Tyller - Hanáček Petr Čech Hořejší - F. Zajíček Palice  J. Měchura Kozák - Marx  Fečo
Střídali: Škuthan, Š. Měchura T. Zajíček

V sobotu 11.9. 2021 jsme odehráli další mistrovské utkání ve Vestci.Domácí se na nás dobře připravili a s jejich agresivní hrou jsme měli velké problémy.Nedokázali jsme udržet míč a pokoušeli jsme se jenom nakopávat míč od naší branky.Domácí hráči se tlačili před naší branku a ostřelovali našeho brankáře.Ten vydržel odolávat až do 11min. kdy ho překonal domácí hráč a bylo to 1:0.My jsme se pokoušeli o rychlé brejky, které domácí obrana lehce likvidovala, až do 20min. kdy se na pravé straně uvolnil Zajíček prodral se do vápna a křižnou přihrávkou našel úplně volného Měchuru a ten pohodlně do prázdné branky vyrovnal 1:1.Domácím jsme tlak na naši branku umožňovali množstvím nepřesných přihrávek ve středu hřiště, z jedné takové domácí zvýšili na 2:1.

Do druhého poločasu trenér Palice provedl změny v sestavě odešel Hořejší a Fečo, nastoupili Měchura Š, Zajíček T, a naše hra se hodně zvedla.Vytvářeli jsme si šance a v 59min.Zajíček vyrovnal na 2:2.Dále jsme si vytvářeli šance, ale neproměňovali.Už to vypadalo, že si odvezeme bod ale pak přišla v 70min. fatální chyba, faul ve vápně a nařízený(správně) pokutový kop, který domácí proměnili a bylo to 3:2pro domácí. Byla to škoda protože si myslím, že jsme si bod zasloužili.

Krajský přebor – 5. kolo.
FK Čechie Kralupy – SK Slavia Jesenice 15:1 (7:1)

Branky: 5x F. Zajíček, 4x Marx, 3x J. Měchura, 2x Š. Měchura, 1xKvacskai
Sestava: Tyller - Fečo Petr Čech Hořejší - F. Zajíček Palice  J. Měchura Š. Měchura - Marx  Kvacskai
Střídali: Škuthan,Horvát, Korček, Špáda

V sobotu 4.9.2021 jsme sehráli další mistrovské utkání na své stadionu proti SK Slavia Jesenice.Začátek utkání byl jak z říše snů 2min. a vedli jsme 2:0,střelci byli Marx a Kvacskai.Kluci byli ukolébani tak snadným vedením že si mysleli že se soupeř porazí sám.Ve 3min.přišlo první vážné varování soupeř nastřelil tyč naší branky.V 6min. Zajíček zvýšil na 3:0, ale zmatky v naší obraně dovolili soupeři ve 12min. snížit na 3:1.Potom se naše hra uklidnila a na hřišti už bylo jsdno mužstvo Čechie Kralupy a skóre narůstalo až do poločasového stavu 7:1.Trefili se Zajíček 3x,Měchura Šimon.

Ve druhém poločase jsme pokračovali ve své hře a postupně narůstalo skóre.Ve 39min. Měchura Šimon 8:1, 41min. Měchura J. 9:1, 43min. Marx 10:1, 48min. Měchura J.11:1, 53min. Zajíček 12:1, 56min. Zajíček 13:1, 58min. Marx 14:1, 68min. Měchura J. 15:1.Odevzdaný soupeř byl rád, že rozhodčí zápas ukončil.

Doufám, že si kluci nechali nějaký střelecký prach na sobotu 11.9. 2021 kdy zajíždíme k dalšímu mistrovskému zápasu do Vestce.Držte nám palce atˇ přivezeme nějaké body.

Krajský přebor – 4. kolo.
MFK Dobříš - FK Čechie Kralupy 2:3 (1:2)

Branky: 2x F. Zajíček, 1x J. Měchura
Sestava: Tyller - Š. Měchura Petr Čech Hořejší - F. Zajíček Palice  J. Měchura Hájek - Marx  Kvacskai
Střídali: Škuthan, Fečo, Kozák,

Ve středu 1.9.2021 jsme sehráli vložené mistrovské utkání v Dobříši.V prvním poločase byla hra vyrovnaná byli jsme to my kdo vstřelil úvodní branku utkání.Už v 1min. se k  sólu  nadechl Zajíček a prostřelil domácího brankáře vedli jsme 1:0.Domácí hráče to na chvíli zaskočilo, ale potom zvýšili tlak na naši branku.Ve 13min. brankář Tyller předvedl dva vynikající zákroky a udržel čisté konto.V 19min. se krásně uvolnil Měchura a svoje sólo zakončil gólem vedli jsme 2:0.Ve 21min. nešikovně podrazil domácího hráče ve vápně Fečo a byla z toho penalta, kterou domácí s jistotou proměnili 1:2.Hra se přelévala od jedné branky k druhé, ale šancí se moc neurodilo.Největší šanci na změnu skóre měl náš Petr Hájek, který nedokázal trefit odkrytou branku domácích.Tak skončil první poločas.

Ve druhém poločase domácí zvýšili usilí a šli za vyrovnáním.Jejich snaha skončila budˇ na špatné koncovce nebo na naší obraně v čele s brankřem Tyllerem nebo stoperem Čechem.Kluci bojovali a snažili se i o rychlé brejky.Jednou šel sám na brankáře Měchura a jednou Marx.Pokaždé je domácí brankář vychytal.Tlak domácích jsme vydrželi až do 65min. kdy domácí hráč křížnou střelou překonal našeho brankáře Tyllera.Domácí ve snaze získat 3body vrhly všechny síly do útoku a toho v 68min. využil Zajíček.Probojoval se před vápno domácích a jeho střelu domácí brankář vyrazil na břevno na odražený míč Zajíček rychle zareagoval a rozvlnil sítˇ a vedli jsme 3:2.Konec utkání kluci zvládli a vezeme si cenné body.

Kluci díky.

Krajský přebor – 3. kolo.
FK Čechie Kralupy – Králův Dvůr 8:1 (5:0)

Branky: 3x F. Zajíček, 2x Marx, 1x Palice, Hájek, Čech
Sestava: Tyller - Fečo Petr Čech Hořejší - F.Zajíček Palice Š. Měchura Hájek - Marx  Kvacskai
Střídali: Škuthan, T. Zajíček

V sobotu 28.8.2021 jsme sehráli další mistrovský zápas kr.přeboru starších žáků na našem stadionu a našim soupeřem byl Kr.Dvůr.Soupeř byl věkově mladší a nestačil na naše hráče rychlostně.Byla to hra na jednu branku a poločas jsme vyhráli 5:0 a to jsme ještě dost vyložených příležitostí neproměnili.

Do druhého poločasu trenér Palice provedl Změnu v sestavě.Do branky nastoupil místo Tyllera Škuthan.Pod vidinou náskoku z prvního poločasu začali naši hráči nesoustředěně a soupeř,který začal bojovat nás začal pěkně prohánět a podařilo se mu snížit na 6:1.Kluci potom zabrali bylo z toho jasné vítězství 8:1.

Branky našeho mužstva vstřelili: Zajíček 3x, Marx 2x, Hájek 1x, Čech 1x, Palice 1x,

Ve středu 1.9.2021 zajíždíme k dalšímu mistrovskému zápasu do Dobříše.Držte nám palce ať uděláme dobrý výsledek.

Krajský přebor – 1. kolo.
FK Čechie Kralupy – Baník Švermov 13:1 (8:0)

Branky: 4x F. Zajíček, 3x J. Měchura, 2x Š. Měchura, 1x Palice, Marx, Seidl, Hájek
Sestava: Tyller - Hanáček Petr Čech Hořejší - Zajíček Palice  Měchura Hájek - Marx  Saidl
Střídali:  Kvacskai, Horvát, Korček, Měchura Š,Škuthan

V sobotu 14.8.2021 jsme na svém stadionu sehráli 1.zápas kr.přeboru žáků proti Baníku Švermov.Pro mužstvo statších žáků FK Čechie to byl první zápas v tak vysoké soutěži.Naši kluci byli na zápas natěšeni a do soupeře se pustili s velkou vervou a hned od začátku utkání jsme soupeře  zatlačili na jeho polovinu a ostřelovali jsme jeho branku.Už ve 3min. otevřel skóre Měchura Jakub 1:0 a byla ztoho jednostranná záležitost našeho mužstva, které pokračovalo v brankové demolici soupeře.V 8min. Saidl 2:0, ve 13min. Zajíček 3:0,v 15min. Měchura J. 4:0, ve 25min. palice 5:0, ve 27min. Zajíček 6:0,ve 31min.  Zajíček 7:0 a ve 34min. uzavřel skóre poločasu na 8:0 Měchura Š.

Vstup do druhého poločasu byl hodně vlažný.Kluci vedli po poločase vysokým skórem a začalo na ně působit velké horko a tak ubrali na výkonu.Až ve 44 min. se mužstvo opět rozjelo a začalo se měnit skóre Zajíček zvyšoval na 9:0, 51min.Měchura Š 10:0, v56min.soupeř snížil na 10:1,v 59min.Marx 11:1, v 60min. Měchura J.12:1, v 62min. uzavřel skóre zápasu na 13:1 Hájek.

Musím kluky pochválit, že v takovém horku hráli krásný kombinační fotbal zakončený častou střelbou což se divákům líbilo a odměňovali je potleskem.